המרכז לשינויי חיי באמצעות תת המודע
חדשות ועדכונים
לחצו כאן לקבלת המדריך
"כיצד לחיות חיים מלאים"

Personal

• מרגישה שמשהו חסר לך ולא יודעת מה?

 

• רוצה להיות בזוגיות אמתית יציבה ואוהבת?

 

• מרגיש שיש בך פוטנציאל אדיר שרוצה להתגלות?

 

• רוצה שינוי אמיתי מבפנים ולא יודע איך להתחיל אותו?

 

• רוצה לרפא את עצמך מכאבים ומחלות שאין להם מרפא ופתרון?

 
• מרגיש שיש בך כוח, עוצמה, יצירתיות, אך אין בך את היכולת להביע זאת?טיפול בתת המודע בשיטת אריאן לב יוכל לפתור לך סוגיות אלו ולהוציא אותך אל דרך חדשה.

אנו בית אריאן לב מזמינים  אותך למסע מרתק אל תוך עצמך אל תוך תת המודע שלך. מסע בו תכיר את האני האמיתי שלך. תגלה את הרצונות  והחלומות הכמוסים שלך תראה את המקומות שחוסמים אותך ושאינם מאפשרים לך להתקדם ותשחרר אותם מבפנים.

במסגרת הטיפול בתת מודע תוכל לחשוף, לגלות ולהשתחרר מהגורם השורשי שמונע ממך להצליח ולצאת לדרך חדשה, בתחומים כמו: זוגיות, קריירה, ירידה במשקל, בריאות ועוד.

שיטת אריאן לב לתת המודע הינה שיטת טיפול מהירה וחווייתית המאפשרת גישה ישירה ומדויקת אל מעמקי תת המודע,  גילוי הגורם החוסם  המונע מאיתנו להצליח בחיים, ושחרורו מבפנים. כך שחייך מרגע זה ועד עולם יהיו חיים מלאי סיפוק , הנאה, העצמה אישית והגשמה עצמית.

אנו בבית אריאן לב רואים בזאת את השליחות שלנו להוביל אותך אל החופש,  אל החופש הפנימי שבך. התקשר עוד היום אל בית אריאן לב  קבע פגישת ייעוץ עם המטפלים שלנו והחל לשנות את חייך לתמיד.

ביחד אנו נעשה זאת !

 


במהלך עשר השנים האחרונות מעל 5,000 איש מהארץ ומהעולם עברו פריצות דרך משמעותיות בכל תחומי החיים בזכות שיטת אריאן לב לתת המודע.

 

 


מה זה תת מודע?

מחקרים מראים כי 5% מהרצונות שלנו, מהשאיפות שלנו, ממה שאנו משדרים וחווים בחיים מגיעים מהמודע בעוד כי 95% מגיעים מתת המודע.

מהרגע שאנו בבטן אמנו ועם הגעתנו לעולם, כמו ספוג, ספגנו ולמדנו מהו העולם, כך עיצבנו את האישיות שלנו, האמונות שלנו ותת המודע שלנו נבנה.

כל דבר שקרה לנו בילדות המוקדמת משפיע עלינו באופן שאנו לא מודעים אליו.

מה אני משדר/ת, מה אני מושכ/ת אליי, מה מניע את דפוסי החשיבה וההתנהגות הלא רצוניים שלי, כל אלה הינם קודים שנצרבו בתת המודע מהחוויות שחוויתי בילדות המוקדמת שלי.

אם אני מרגיש/ה שיש משהו בחיים שלי, שלא משנה כמה אני מנסה לשנות, חוזר על עצמו שוב ושוב, משהו שתקוע למרות שאני יודע/ת שהייתי יכול/ה אחרת, זה אומר שבתת המודע ישנה פקודה שאומרת אחרת.

רק אם נשתחרר מההתניות העמוקות שחוסמות אותנו ונתכנת מחדש ומבפנים את תת המודע שלנו, נחולל שינוי אמיתי ונוכל לחיות חיים מלאים ומאושרים, חיים של הגשמה עצמית, העצמה אישית ומימוש הפוטנציאל העצום שלנו.

השיטה פועלת בטיפול כפול, כשכל מפגש כולל שני טיפולים.

  • טיפול תת מודע כולל שיחה עמוקה אל מישורי תת המודע של המטופל, ואבחון מדויק של הסיטואציה המיוחדת שגורמת לו לעיכוב וחסימה.
  • טיפול בריפוי אנרגטי כולל מפגש עם מטפל במגע. בשלב זה מתבצע שחרור פיסי מהגוף של אותה חסימה, ומתבצע סנכרון ממוקד בין הטיפול המנטאלי והפיזיולוגי.
  • טיפול משולב ומדויק של שיטת אריאן לב מבטיח טיפול אפקטיבי וממוקד במטרה לצאת לחיים חדשים ומעצימים תוך זמן קצר.


שיטת אריאן לב נחלקת לארבעה שלבים: שלב החיבור,  שלב השחרור,  שלב הגילוי  ושלב היישום

 
  שלב החיבור
בכל אחד מאתנו יש כמה חלקים. שלב חיבור זה השלב בו אתה הולך להתחבר אל כל החלקים שבך, הולך לקבל בחזרה את עצמך. בשלב זה תיצור קשר ראשוני בין החלק המודע שלך לתת המודע שמשפיע על חייך.
בשלב זה תלמד להכיר את עצמך מבפנים, תשתחרר פחדים, חוסר בטחון, אשמה וספק. תחושת החיבור תוביל אותך למקומות שעדיין לא פגשת. היא תעזור לך לשחרר את כל החוויות הבלתי נעימות שלך, את הפחדים שלך, את תחושת האשמה, היא תפחית במידה ניכרת את הלחצים והמתחים שלך ובפעם הראשונה בחייך תוכל לחוות ולהכיר את "האני שלך", "האני האמיתי", זה שנמצא בתוכך מהיום שנולדת. זהו חיבור של האני-my   עם העצמי- self , חיבור של שניים שהופך לאדם אחד, חזק ומחובר:  MYSELF.
     
 

שלב השחרור
מטרת שלב זה היא לאתר את הגורם החוסם, להשתחרר מכל הכבלים הפנימיים שמכבידים עליך ולהתחיל לחיות חיים אמיתיים וחופשיים. בשלב זה מתבצע מסע אל מעמקי תת המודע, פתיחת הכספת הפנימית שלך ומציאת הקודים הפנימיים הכובלים אותך ומונעים ממך להתקדם. שחרור מאותם קודים פנימיים יאפשר לך לגלות יותר סבלנות, יותר פתיחות ואהבה, יותר ביטחון והעזה והרבה יותר אמונה בעצמך ובאחרים. במהרה תגלה שעם השינוי הפנימי גם "המציאות" משתנה באופן משמעותי. שחרור של קודים אלו, הוא זה שיצור את החופש האמיתי שלנו ויסלול את הדרך להצלחה, להגשמה ולהעצמה שלנו.

 

     
  שלב הגילוי
בשלב זה תגלה מי אתה בעצם לאחר שחרור הכבלים החוסמים. לאחר שחרור הכבלים החוסמים, האני האמתי מתעורר לחיים, ובשלב זה אתה הולך לחוות לידה מחדש וגילוי של האני האמיתי שבך. תלמד כיצד לחיות בשפע, כיצד להרגיש אהבה, ואיך להתמודד עם הצלחה. לאחר שכל מה שידעת על עצמך קודם השתנה, יש צורך לגלות מחדש את עצמך ואת העולם: לקבל החלטות, לוותר על הרגלים ישנים, לגלות את הכישרונות שלך, את נקודות החוזק שלך. שלב הגילוי הוא שלב חווייתי ומעצים, בו תרגיש כאילו זכית בחיים חדשים, ותמצא את המשמעות האמיתית שלך בעולם.
     

 

שלב היישום
השלב האחרון של הטיפול מתמקד בהצבת חזון חדש לחיים ויעדים מדידים וספציפיים להשגתו. זהו הזמן ליישם הלכה למעשה את השינוי בכל תחומי החיים: בגוף, בקריירה, בזוגיות ועוד. בשלב היישום תלמד לסגל לעצמך הרגלים חדשים של ה"אני החדש" עפ"י האמונות החדשות שמצאת בתוכך תוך כדי ליווי מלא וצמוד עד להצלחה הבלתי נמנעת.במרכז מועברים גם קורסים להעצמה אישית המאפשרים לך לחקור את עצמך ולקבל ידע וכוח  בלתי רגילים :

סודות תת המודע – תיחשף למסתורי תת המודע, תכיר את הכוח העצום של תת המודע ותקבל ידע נרחב ומעמיק על תפקודו ודרך השפעתו על חייך. תעבור חקר פנימי, ותגלה מה מניע אותך, את דפוסי ההתנהגות והחשיבה שלך.
ותקבל כלים לתקשורת טובה יותר עם הסביבה ועם עצמך.


ריפוי אנרגטי – תלמד להכיר את אנרגיית הריפוי של היקום ואיך להשתמש בה על מנת לרפא את תת המודע שלך ואת עצמך. תלמד חוקים מיוחדים בכדי  לבצע הגנות רבות ולשמור על עצמך מאנרגיית הסביבה. תלמד איך לנצל אנרגיה זו ליצירת שפע, הצלחה  ביטחון, והעצמה. קורס זה ייסייע להכיר את אנרגיית הריפוי ולעשות בה שימוש מקסימלי  שיטיב את חיי היום יום שלך ובני משפחתך.


פיתוח האינטליגנציה הרוחנית – קורס זה מאפשר לך לפתוח את יכולת התיקשור שלך, לחזק ולשחרר את האינטואיציה שלך. תוכל לגלות את הכוח של לראות אנשים מעבר, להבין מה הם חושבים ולקרוא אותם. הקורס יישנה את הראיה שלך על העולם ויעניק לך חוויה אחרת. הקורס יאפשר לך להיות מודע יותר לעצמך, לכוחות שלך, לקרוא אחרים, ולהבין דברים בראיה שונה. הקורס ייפתח את האינטואיציה שלך ויאפשר לך לחוש דברים שעומדים לקרות ולדעת להתכונן לכך. תעבור חוויה מדהימה של חשיפה ייחודית לכח שבחיבור לאינטואיציה הפנימית שלך ותלמד איך להסתייע בה בכל סיטואציה בחייך.

 


אריאן לב - מפתחת שיטת אריאן לב לטיפול בתת מודע
אריאן לב מייסדת השיטה היחידה בעולם לפיצוח של תת המודע, מוכרת בכל העולם ביכולת להיכנס אל תת המודע של המטופל ולראות חסמים המעכבים אותו מלחיות חיים מאושרים ומימוש הפוטנציאל הגלום בו.
בעקבות טיפול בבולימיה ובחוסר הערכה עצמית החלה אריאן לב לחקור את תת המודע ואת הקשר שלו לגוף. אריאן חקרה את עולם תת המודע במשך עשר שנים באמצעות למעלה מ-5,000 איש מכל העולם. השיטה הייחודית והמדויקת שפיתחה אריאן לב מבוססת על גילוי ה"קוד הסודי" של כל מטופל לגישה ישירה לכספת הפנימית הסגורה בעמקי תת המודע שלו. הכניסה לאותה כספת מאפשרת איתור מדויק של הגורם החוסם, שמעכב את האדם מלחיות חיים מלאי שמחה, ושחרורו.
שיטת אריאן לב ייחודית ומפורסמת בארץ ובעולם. בעשר השנים האחרונות טיפלה אריאן באלפי אנשים בישראל ובעולם, ביניהם ניתן למצוא אנשי עסקים, חברי כנסת, פוליטיקאים וידוענים מישראל ומכל העולם. אריאן לב, ידועה בכאריזמה הנדירה שלה וביכולתה המופלאה לסחוף אנשים אחריה ולגעת בלבבות שלהם. בימים אלו מקדישה אריאן את זמנה להפצת השיטה בארץ ובעולם ולסיוע לאנשים המעוניינים לבצע שינוי משמעותי בחייהם.

"כל אחד מאתנו הוא יהלום נדיר ומיוחד. מטרתנו היא לחשוף ולגלות יהלום זה ולהציגו לעולם." אריאן לב.

 


לקוחות מספרים

מירי, אימא לשבעה ילדים: "הגעתי לטיפול עם עצב פנימי וכאב עמוק. לא יכולתי לדבר, הייתי צריכה להיות חזקה, ולהוביל את כולם. במהלך השנים התעסקתי תמיד באחרים ולא בעצמי.  המקום שינה לי את הדרך, הגענו לשורש הבעיה שהכאיבה לי כל השנים. היום אני אדם אחר, השתחררתי  מהביטול העצמי שלי. אני אדם שמח ויצאתי לדרך חדשה בכיוון המקצועי ובכיוונים אחרים".

אורית שריאל: "באתי מאוד עצובה, מתוסכלת, עם דיכאון ומעגל חיים מאוד קשה. הייתה לי בולימיה ולא ידעתי איך לצאת מזה. היום אני לא מקיאה יותר. יש חיים אחרים מלאים באושר ושמחה ובהמון סבלנות. אני מרגישה כמו פרפר שיצא לחופשי."

ישראל: "לא מצאתי את האושר שלי, לא בזוגיות ולא בעבודה. החיים שלי היו על הפנים, כל הזמן הייתי בדיכאון ולא הייתי מבין למה. התוצאות היו מעל ומעבר, הבנתי שלא רק שאני מאושר, אני גם יכול לעצב את החיים שלי כפי שאני רוצה.

 

 


התקשרו עכשיו לבית אריאן לב טל' 03-6189091
ועשו את הצעד הראשון לחיים חדשים!