The center for life changing use the subconscious

הצוות שלנו

הצוות שלנו מורכב מאנשים יקרים , המטפלים , המורים ושאר הצוות כולם היו פעם מטופלים , כולם הגיעו כמטופלים שרצו שינוי כזה או אחר בחייהם כולם שינו את חייהם בצורה מוחלטת, פנו אל הלימודים, הוכשרו להיות מטפלים ומרפאים אנשים רבים מכול הלב עם הרבה נתינה אהבה ותשוקה , תשוקה ונתינה לעזור ולשחרר כמה אנשים שאפשר .
אנחנו בבית אריאן לב רואים את עצמנו כבית מסור ונאמן שרוצה לתת מקום , הכלה ואפשרות לריפוי ושחרור לכול אדם באשר הוא .

אנו נמצאים פה על מנת לאפשר , לאפשר לך חיים של חופש חירות, אהבה, שמחה וסיפוק .

 

 

קרול קסס

 

ראיתי את אריאן פעם ראשונה באינטרנט בתוכנית בוקר "המקצוענים" כשאני הייתי בניו יורק. אני רציתי להתעניין ולדעת מה חדש בארץ. בזמנו אני חפשתי נואשות דרך להשתחרר מהכבלים הפנימיים שלי. לכן כששמעתי את אריאן מסבירה את השיטה בצורה כל כך הגיונית ולוגית משהו בי מאוד התחבר לשיטה, התקשרתי מיד והתחלתי טיפולים.

בטיפולים שעברתי דרך הסקייפ: הבנתי הרבה על עצמי, הבנתי את סיבה של הבעיות הבריאותיות שלי שעד כה לא היה מענה לאחר חיים שלמים של תהיות וחיפושים, הכרתי את המקומות החבויים בי שהדחקתי. נדהמתי לגלות לאורך הטיפולים שאני הרבה יותר ממה שאי פעם חשבתי, והתחלתי לצבור עוד ועוד בטחון, להתחבר לעצמי ולעוצמות שלי יחד עם דחף פנימי ואנרגיות מחודשות להתקדם בחיים, להתפתח, לצמוח ובנוסף לתת.


תוך כדי הטיפולים ולאור השינויים שעברתי התעניינתי ללמוד את השיטה ולהבין מה עומד מאחוריה. עם הזמן התאהבתי בידע, בדרך, ובדיוק והתחלתי לטפל בבית אריאן לב. כיום שלוש שנים שבהם אני מטפלת באנשים מנחה קבוצות ומלמדת את השיטה, אני יכולה להגיד שאני כל פעם נדהמת מחדש מדיוק השיטה, איך כל דבר מתחבר אחד לשני ויוצר דרך ברורה ומדוייקת אל תת המודע. בנוסף השיטה יכולה באופן מוחלט לאתר את שורש הבעיה וגם לטפל בכך.
 
כמטפלת אני מרגישה כי השליחות שלי הינה לאפשר לבן אדם לעבור ממקום כואב, פצוע וחסום אל החופש והשחרור המוחלט והגשמת הפוטנציאל שלו.
 והמוטו שלי הוא
הדרך לשינוי אמיתי היא הדרך המדוייקת אל תוך התת מודע שלך.

     
  אלימור זינדני

 לבית אריאן לב הגעתי לפני שלוש שנים, הרגשתי תקיעות בחיים בכל מני דברים שרציתי להתקדם בהם ולא הצלחתי, את בית אריאן לב ראיתי בפרסומת אקראית באינטרנט, השארתי פרטים ומשם הכל זרם.

 

התהליך הטיפולי היה מרתק ומיוחד בשבילי, חוויה ראשונית, היות ומעולם לא הייתי בטיפולים כאלו, גיליתי את עצמי מבפנים, הכרתי את עצמי מחדש, מה שמעולם לא הכרתי, הבנתי הרבה דברים, והרבה התבהר לי על החיים שלי. במקביל עשיתי שינויים פנימיים מאוד עמוקים ששינו לי את החיים מקצה לקצה.

 

משם ללימודי ההסמכה הדרך היתה מאוד טבעית ומהירה, זה היה ברור לי שזה מה שאני רוצה ללמוד, ובזה לעסוק. באותם ימים עבדתי כטכנאית מחשבים במפעל גדול,מקום שהייתי בטוחה שאמשיך לעבוד בו עוד  הרבה שנים.

הלימודים היו חוויה בפני עצמה, זה כייף ללמוד במקום כזה שמרגיש כמו בית חם, אנשים חמים וכמובן  לימודים מעניינים ומרתקים.

את העבודה כטכנאית מחשבים עזבתי ועשיתי הסבה למטפלת בתת מודע בבית אריאן לב. עבודה עם הרבה נתינה, הכלה וסיפוק, ממש עבודת קודש מסביב לשעון.

 

זו חוויה מדהימה ללוות בן אדם ולטפל בו ולעזור לו מהיום שהוא מגיע לטיפול, כולו כואב מבפנים, מרגיש כבר את התקווה הולכת ונעלמת, וממש לאסוף אותו אלי באהבה ולהוביל אותו למקומות אחרים, לחיים זורמים ומוצלחים יותר, לראות את האור שבחיים ולהכיר את עצמו מבפנים.

 והמוטו שלי הוא :

אין דבר העומד בפני הרצון! כשאנחנו רוצים משהו באמת מבפנים ללא עכבות או חששות, אנחנו נשיג הכל! הכח נמצא בתוכנו!

     
  מירב איש שלום