המרכז לשינויי חיי באמצעות תת המודע
חדשות ועדכונים
לחצו כאן לקבלת המדריך
"כיצד לחיות חיים מלאים"

College

 

מטפל/ת תת מודע בשיטת אריאן לב - קריירה חדשה, שליחות חדשה

 

בית אריאן לב מזמין אתכם להוביל שינוי דרמטי בחייהם של אנשים פרטיים ובחברה כולה. הצטרפו למועדון מיוחד ואקסקלוסיבי של מטפלים מוסמכים בתת מודע בשיטת אריאן לב. היחשפו לשיטות ולידע העצום והמרתק של סודות תת המודע ורכשו מקצוע מספק, מתגמל ובעל שליחות - שחרור אנשים מכבלים וחסמים בדרך לשינוי חברתי כולל.

קורס הסמכה למטפלים בשיטת אריאן לב יחשוף בפניך את הקוד הסודי לכספת תת המודע המצויה עמוק בתוך כל אחד מאיתנו, ויעניק לך כלים ייחודיים ומדויקים לביצוע שינוי אמיתי בחיי המטופלים העתידיים שלך. כמטפל/ת מוסמך/ת בשיטת אריאן לב יפתחו בפניך/בפנייך אפשרויות בלתי מוגבלות לקריירה עצמאית ובינ"ל תוך סיוע וליווי שוטף של בית אריאן לב לאורך כל הדרך (לרבות אפשרות לקריירה בבית אריאן לב).

טיפול בתת המודע בשיטת אריאן לב – פתרונות של עוצמה מתת המודע.

 


איזו קריירה מתאימה לך? איזו שליחות נועדה לך?

 

מטפל מומחה לתת המודע בשיטת אריאן לב

תת המודע
תת המודע הוא המחסן של כל האמונות, הזכרונות והרגשות שחווינו עוד בבטן אימנו ובמהלך התפתחותנו כילדים. אמונות אלו מכוונות את חיינו ואף חוסמות אותם. במהלך ההכשרה נלמד כיצד להגיע לכל אמונה חוסמת, לשחרר אותה מבפנים ולהביא לשינוי אמיתי בחיי המטופלים. הלימודים יבוצעו הן באופן תיאורטי והן מעשי תוך שימוש בטכניקות לתכנות התת מודע וביצוע ארבעת שלבי הטיפול: חיבור, שחרור, גילוי ויישום.


חזרה לזכרונות טרום לידתיים
בשלב זה נחשף אל העולם הנסתר של הזכרונות הטרום לידתיים, נלמד ליצור גישה לזכרונות אלו וכיצד לבצע שיחרור של זכרונות שחוסמים אותנו.

 

פיתוח האנטיליגנציה הרוחנית
נלמד לנצל את הכוח העצום שטמון בנו. הקורס הינו חוויה מדהימה של חשיפה ייחודית לכח שבחיבור לאינטואיציה הפנימית שלך ופתיחה לאזורים במוח בהם שוכנת האינטילגנציה הרוחנית שלך. נלמד כיצד לחבר אותה לצד השמאלי (התפעולי) של המוח וכיצד להשתמש בה במהלך הטיפולים, כדי להיכנס אל נפשו של המטופל ולבצע טיפול ממוקד ומדויק שיענה על צרכי המטופל בהצלחה.

בריאות הוליסטית
הגוף מהווה מראה למתרחש בתת המודע. על ידי התבוננות בגוף אנו יכולים לקרוא את תת המודע. במהלך הלימודים נלמד להכיר באופן מדויק את מרכיבי הגוף השונים, וכיצד ניתן לקרוא באמצעותם את המתרחש בתוך תת המודע של המטופל.

יחסי מטפל – מטופל
לסיום ההכשרה נלמד מה הופך טיפול למוצלח וכיצד לקיים מערכת יחסים אופטימלית עם המטופלים שלכם.

 

 

מומחה לטיפול אנרגטי בתת המודע בשיטת אריאן לב

ריפוי אנרגטי לתת המודע
בשלב זה ניפתח אל עוצמות הריפוי האנרגטי ונחווה התפתחות רוחנית חזקה ומהירה. באמצעות פתיחת העין השלישית נגדיל את יכולתנו להתבונן פנימה, לחוש ולראות אנרגיות סביבתיות. יכולות אלו יסייעו לכם לטפל ולהעביר ריפוי אנרגטי מדויק אל גוף המטופל. נוכל לשחרר את המטופל מהחסמים בתת המודע. בקורס זה היכולות שלכם יפתחו יותר ויתעצמו, ותרגישו שאתם מסוגלים לראות ולחוש את האדם מבפנים. כמו כן, נלמד איך האנרגיות הללו משפיעות על תת המודע וכיצד שימוש נכון בשיטת טיפול זו יכול לשנות חיים שלמים.

ריפוי בעזרת אבני מרפא / קריסטלים
נלמד על כוחן הטיפולי של אבני המרפא, חיבור התדר האנרגטי של הקריסטלים לזה של המטופל ושילוב האבנים בטיפול בתת המודע. כמו כן, נכיר את עולם הצ'אקרות והקריסטלים הקשורים לריפוי כל צ'אקרה. נלמד לשלב אבנים אלו כחלק מהטיפול בריפוי האנרגטי כך שישמשו ככלי נוסף שיאפשר למטופל שינוי. החומרים הנלמדים בשיעור הינם חומרים יחודיים לשיטת אריאן לב לתת המודע, והם מבוססים על חקר שבוצע במהלך עשר השנים האחרונות הבודק כל אבן ודרך השפעתה על הגוף, ויכולתה לשנות את תת המודע ולהעצים אותו.

בריאות הוליסטית
נלמד להכיר באופן מדויק את מרכיבי הגוף השונים, כיצד ניתן לקרוא באמצעותם את המתרחש בתוך תת המודע של המטופל ואיך לשלב ידע מופלא זה עם יכולת הריפוי האנרגטית שלך. כך שהריפוי יהיה מדויק יותר ולכם תהיה הבנה רבה יותר על השפעת הריפוי האנרגטי על גוף האדם.

יחסי מטפל – מטופל
נלמד לקיים מערכת יחסים אופטימלית עם המטופלים שלכם ואיך להפוך כל טיפול למוצלח במיוחד.

 

 

 
כל החומרים הינם פרי פיתוחה של אריאן לב, שנבדקו על למעלה מ-5,000 איש ומהווים ידע חדיש ופורץ דרך המאפשר למידה מהירה, צמיחה אישית ורכישת כלי ושיטה היכולים לשנות חיים.

 

 


אריאן לב - מפתחת שיטת אריאן לב לטיפול בתת מודע
אריאן לב מייסדת השיטה היחידה בעולם לפיצוח של תת המודע, מוכרת בכל העולם ביכולת להיכנס אל תת המודע של המטופל ולראות חסמים המעכבים אותו מלחיות חיים מאושרים ומימוש הפוטנציאל הגלום בו.
בעקבות טיפול בבולימיה ובחוסר הערכה עצמית החלה אריאן לב לחקור את תת המודע ואת הקשר שלו לגוף. אריאן חקרה את עולם תת המודע במשך עשר שנים באמצעות למעלה מ-5,000 איש מכל העולם. השיטה הייחודית והמדויקת שפיתחה אריאן לב מבוססת על גילוי ה"קוד הסודי" של כל מטופל לגישה ישירה לכספת הפנימית הסגורה בעמקי תת המודע שלו. הכניסה לאותה כספת מאפשרת איתור מדויק של הגורם החוסם, שמעכב את האדם מלחיות חיים מלאי שמחה, ושחרורו.
שיטת אריאן לב ייחודית ומפורסמת בארץ ובעולם. בעשר השנים האחרונות טיפלה אריאן באלפי אנשים בישראל ובעולם, ביניהם ניתן למצוא אנשי עסקים, חברי כנסת, פוליטיקאים וידוענים מישראל ומכל העולם. אריאן לב, ידועה בכאריזמה הנדירה שלה וביכולתה המופלאה לסחוף אנשים אחריה ולגעת בלבבות שלהם. בימים אלו מקדישה אריאן את זמנה להפצת השיטה בארץ ובעולם ולסיוע לאנשים המעוניינים לבצע שינוי משמעותי בחייהם.

"כל אחד מאתנו הוא יהלום נדיר ומיוחד. מטרתנו היא לחשוף ולגלות יהלום זה ולהציגו לעולם". אריאן לב.

 

 


לקוחות מספרים

 

רותי: "תמיד הרגשתי שיש לי אינטואיציה חזקה ויכולת קריאה פנימית של אנשים. הקורס לטיפול בתת מודע בשיטת אריאן לב, לא רק שפיתח בי את היכולות הללו אלא אף הפך אותם למקצוע מכניס."

בני:  "הקריירה של מטפל בתת מודע ממש נתפר עבורי. אני אוהב לעזור לאנשים אחרים ומרגיש שהגשמתי את עצמי עם מקצוע שעוזר לאנשים לצאת מדפוסי ההתנהגות המשבשים אותם, ובו בזמן רכשתי קריירה חדשה וייחודית שמלאה את חיי באור חדש."

ברק: "בקורס הגעתי לעוצמות שלא האמנתי שאני מסוגל להם, אני רואה את המטופלים שלי והאיכות של הטיפולים שלי עלתה. נפתחה לי העין השלישית ויכולת התקשור שלי עלתה מאוד וכך אני יכול לראות את המטופלים מבפנים ולטפל בהם יותר טוב. כמו למשל כאשר זיהיתי מטופלת בהיריון מבלי שסיפרה על כך קודם לאיש."

לימור: "קיבלתי הרבה ידע על גוף האדם והקשר של זה לריפוי. אני מבינה את הקשר של כל אזור בגוף לתת מודע ולכן עוצמת הטיפול שלי יותר חזקה. הטיפול האנרגטי עזר לי להגדיל את העוצמות."

מ.כ. פסיכולוג קליני: "בפסיכולוגיה אנחנו מדברים עם הבן אדם. אצל אריאן מצאתי את הדרך להיכנס פנימה לתוך הבן אדם ולשחרר אותו מבפנים. הפסיכולוגיה לעיתים מאוד מתסכלת אני חיפשתי דרך לשחרר את הבן אדם מבפנים."

גינה, אחות בבית חולים: "שיטת התת מודע גרמה לי להבין הרבה דברים על עצמי ועל המשפחה שלי. הכוח של השיטה והליווי של הצוות סייעו לי לבצע שינוי משמעותי בחיים שלי. עד אז עבדתי במשרה חלקית אבל הרגשתי שאני מסוגלת ליותר. פתחתי קליניקה, אני עצמאית ועוזרת מאוד למטופלים רבים."

 


התקשרו עכשיו לבית אריאן לב טל: 03-6189091
ועשו את הצעד הראשון לקריירה מדהימה!