המרכז לשינויי חיי באמצעות תת המודע
חדשות ועדכונים
לחצו כאן לקבלת המדריך
"כיצד לחיות חיים מלאים"

Business

ניהול עובדים ועסקים באמצעות תת המודע

 

מחקרים מראים ש-95% מהבחירות שלנו, מהיכולות, הרצונות ותעדוף המשימות שלנו מגיעים מתת המודע. מחקרים אחרים מראים כי עובדים מסופקים הם עובדים יעילים, נמרצים ופוריים יותר. באמצעות הבנת הכוח המניע והמשפיע של תת המודע, ניתן לחבר את העובדים אל המשאבים הטבעיים של עצמם ואל מקורות העוצמה הפנימית שלהם, ובכך להשיג תפוקות טובות יותר לארגון ומימוש טוב יותר של הפוטנציאל שלו.

 

היכנסו לעולם מרתק והשיגו תוצאות ניהוליות ועסקיות טובות יותר.

דרך הכרה והבנה של תת המודע ניתן להשיג:

  • יתרון יסודי ומנצח מול אנשי עסקים ומנהלים אחרים.
  • שליטה טובה יותר בביצועי הארגון.
  • שליטה טובה יותר בתהליכים עסקיים.
  • הכרה וחיבור לכישורים הפנימיים שלך – מיצוי גבוה יותר של הפוטנציאל שלך .
  • שינוי ושיפור ביצועים ניהוליים ועסקיים

 

התפקיד

נושאי לימוד

שימושים

מנהלים

כיצד למקסם את פוטנציאל העובדים והארגון ולפתח את  יכולות הניהול באמצעות תת המודע

ניהול צוות, שינוי ארגוני, ניהול עובדים, תקשורת בין אישית, יחסי מוכר- לקוח בתהליכי שירות וניהול קונפליקטים

מנהלים ואנשי שירות ומכירות

כיצד ניתן לתכנת את תת המודע להגשמת מטרות

פיתוח יכולות הניהול, השירות והמכירות

אנשי עסקים ויזמים

פיתוח האינטואיציה

רכישת אותו "חוש ריח עסקי" מפורסם שמאפיין אנשי עסקים ויזמים מצליחים

מנהלים ומרצים

פיתוח הכריזמה האישית

כניסה אל תת המודע ומציאת החסמים שמעכבים את יכולת ההבעה.

הקניית כלים שיאפשרו להתגבר על החסמים ויביאו לידי ביטוי את תכונות הכריזמה האישית.

 

 

 

תת מודע

מה זה תת מודע?

החוויות, הרגשות ודרכי הפעולה של כולנו נובעים מהדפוסים שמקובעים בתת המודע שלנו. ביומיום אנחנו מעדיפים להתעסק בחיצוני ולא בפנימי ולחשוב שפעולה מסוימת, כמו החלפת עובד או ספק, ישנו את הביצועים. אבל זו חשיבה מוטעית. מהר מאוד נגלה כי אנחנו חווים את אותן תחושות וסיטואציות שחווינו בעבר.

רק כאשר מתחברים אל המשאבים הפנימיים של המנהלים והעובדים ואל היכולות המולדות שלהם במעמקי תת המודע, מצליחים לחולל שינוי אמיתי. שליטה בתת המודע פירושה שליטה טובה יותר בתהליכים עסקיים וניהוליים, ומימוש הפוטנציאל העצום של המנהלים, העובדים ושל הארגון כולו.

שיטת אריאן לב ביזנס מאפשרת למנהל ולאיש העסקים לקבל ידע מעצים וחסר תקדים אודות תת המודע ודרכי פעולותיו, להבין את המניעים האמיתיים של העובדים ובכך לקבל כלים ייחודיים ורבי עוצמה להנעת תהליכים ניהוליים ועסקיים.

 

 

 

ליווי וייעוץ עסקי למנהלים בכירים

אריאן לב מציעה למנהלים בכירים אבחון הגישה הניהולית הנוכחית, הסתכלות פנימית אל תוך תת המודע והעצמת הפונטציאל האישי מבפנים , בחינת האינטראקציות של המנהל עם האחרים וייעוץ קולקטיבי הכולל:

  • סיוע בבניית הצוות הארגוני המתאים לצרכי הארגון / ההנהלה.
  • עזרה בבחירת השותפים העסקיים, היועצים והספקים המתאימים.
  • התמודדות עם שינויים.

 

 

מי יכול ליהנות משיטת אריאן לב ביזנס?

הגישה אל תת המודע מאפשרת לקבל נגישות אל ידע אנושי בעל כוח עצום. השיטה מתאימה למנהלים הרוצים להפיק יותר מהעסק שלהם, יותר תפוקה מהעובדים ויותר מעצמם. ידע זה מאפשר להכיר טוב יותר את עצמם, להפיק את מלוא הפוטנציאל ולהכיר טוב יותר את הסובבים אותם. הידע מאפשר לגשת אל העובדים ולהתחבר אליהם ממקומות עמוקים יותר ולדעת להניע אותם ממקומות אלו. בכך ניתן לשפר באופן מוחלט את הביצועים שלהם ושל הארגון כולו.

לאנשי השיווק והמכירות כוח זה מאפשר להכיר טוב יותר את קהל היעד שלו ולדעת איך להעביר את המסרים והתכנים שלו בצורה מלאה וממוקדת לתת המודע של קהל היעד לגרום לו להבין טוב יותר ולהתחייב למסרי הארגון.

 

בית אריאן לב מציע מגוון קורסים, סדנאות ופגישות אישיות  בהתאם לצרכי הארגון ומנהליו.

 

 אריאן לב - מפתחת שיטת אריאן לב לטיפול בתת מודע

אריאן לב מייסדת השיטה היחידה בעולם לפיצוח של תת המודע, מוכרת בכל העולם ביכולת להיכנס אל תת המודע של המטופל ולראות חסמים המעכבים אותו מלחיות חיים מאושרים ומימוש הפוטנציאל הגלום בו.
אריאן חקרה את עולם תת המודע במשך עשר שנים באמצעות למעלה מ-5,000 איש מכל העולם. השיטה הייחודית והמדויקת שפיתחה אריאן לב מבוססת על גילוי ה"קוד הסודי" של כל מטופל לגישה ישירה לכספת הפנימית הסגורה בעמקי תת המודע שלו. הכניסה לאותה כספת מאפשרת איתור מדויק של הגורם החוסם, שמעכב את האדם מלחיות חיים מלאי שמחה, ושחרורו.
שיטת אריאן לב ייחודית ומפורסמת בארץ ובעולם. בעשר השנים האחרונות טיפלה אריאן באלפי אנשים בישראל ובעולם, ביניהם ניתן למצוא אנשי עסקים, חברי כנסת, פוליטיקאים וידוענים מישראל ומכל העולם. אריאן לב ידועה בכאריזמה הנדירה שלה וביכולתה המופלאה לסחוף אנשים אחריה ולגעת בלבבות שלהם. בימים אלו מקדישה אריאן את זמנה להפצת השיטה בארץ ובעולם ולסיוע לאנשים המעוניינים לבצע שינוי משמעותי בחייהם.

 

 

"כל אחד מאתנו הוא יהלום נדיר ומיוחד. מטרתנו היא לחשוף ולגלות יהלום זה ולהציגו לעולם" אריאן לב.

 

לקוחות מספרים

 

מיטל דוהן, שחקנית: קיבלתי את הכוח להיכנס לתת המודע שלי ולהכיר את היכולות האמיתיות שלי. הכלים שקיבלתי מאריאן לב נתנו לי את הכוח והאומץ להתמודד עם חיי המקצועיים והאישיים. למפגשים שלנו יש חלק ביכולתי להתמודד כשחקנית, להציג את כישרונותיי ולזכות בתפקידים שעד אז היו רק חלום מתוק.

 

כרמלה נקש, רכזת קורסים וסדנאות - עיריית רמת גן:  "עבדתי עם אריאן לב בבית אריאן לב במהלך השנים 2007-2009, אשר במהלכן ביצענו סדנאות להכשרות מקצועיות בתת מודע, הקורסים היו מרתקים ובעלי משמעות רבה, נוכחתי לראות אנשים יושבים מרותקים ושותים את מילות ההרצאה ואינם רוצים לצאת להפסקה, דבר שלא יצא לי לראות בקרב שמונה שנות עבודתי בתחומי הפיתוח וההכשרה הארגונית. ההרצאות היו מרתקות, ישימות, והביאו ללומדים ידע רב, מעשי ופרקטי."

 

 

התקשרו עכשיו לבית אריאן לב טל' 03-6189091

ועשו את הצעד הראשון למימוש הפוטנציאל העסקי והניהולי שלכם!