המרכז לשינויי חיי באמצעות תת המודע
חדשות ועדכונים
לחצו כאן לקבלת המדריך
"כיצד לחיות חיים מלאים"

שיטת אריאן לב


 

שיטת אריאן לב לתת מודע מאפשרת גישה ישירה אל תוך מעמקי תת המודע , איתור הגורם החוסם שיחרורו ובכך מאפשר לכול האדם לחיות חיים מלאי שמחה ,סיפוק, הנאה והגשמה עצמית.

 


השיטה פותחה בישראל בשנת 2001 והחלה כחקר אישי של אריאן לב.

אריאן לב באותם הימים התמודדה עם בעיית הבולימיה והחלה לחקור לעומק את שורש הבעיה.

כחלק מהחקר שלה היא למדה קורסים רבים, השתתפה בסמינרים רבים והחלה לטפל באנשים הסובלים מדימוי עצמי נמוך והפרעות אכילה.

חקר זה התפתח והרקיע שחקים, כאשר גילתה אריאן את עוצמת תת המודע מבנהו ודרך עבודתו עם המוח.

גילוי זה היה משמעותי עד מאוד והביא לפריצת דרך ולייסודה של שיטת אריאן לב לתת מודע.

שיטת אריאן לב לתת מודע היא שיטה יעילה ואפקטיבית המאפשרת גישה ישירה אל מעמקי תת המודע גילוי הגורם החוסם המונע מהאדם להתקדם במהלך חייו ולחיות חיים מלאי שמחה, חופש, אור והנאה.

השיטה התגלתה כיעילה עד מאוד בתחומים שונים כגון: בתחום הקריירה, היכולת להרוויח כסף ולשמר אותו , תחום ההרזיה, זוגיות, התגברות על חרדות, חרדת קהל  ומחלות גופניות.

לאחרונה נחקר הקשר בין השתמשות בשיטה כגרום הממתן ומאזן הפרעות קשב וריכוז ודיסלקציה .

שיטת אריאן לב טוענת כי כל הבעיות אשר אנו מתמודדים עמם בחיי היום יום הם סימפטומים שנוצרים כתוצאה מהחסמים בתת המודע. שיטת אריאן לב היא השיטה המאפשרת גישה ישירה אל מעמקי תת המודע , איתור הגורם החוסם השורשי ושיחררו באופן מוחלט , כך שבן האדם העובר טיפול מרגיש חופש מוחלט בכול תחומי חייו.

אריאן לב טוענת כי "כול אירועי חיינו והנושאים עמם אנו מתמודדים, מתנקזים בסופו של דבר לשורש אחד, ואת שורש הזה "שיטת אריאן לב לתת מודע יודעת למצוא ויכולה לטפל."

הטיפול משלב מפגש של שעתיים, שעה ראשונה הנה שעה שיחתית אשר במהלכה המטפל לתת מודע יורד אל מעמקי התת מודע ואל מעמקי הסרט המנטאלי המזין את תת המודע ומשנה זאת מבפנים, הוא עושה זאת ע"י שיחה וגישה ישירה אל גלי אלפא העמוקים. המטפל הנוסף הוא מטפל המגע המשתמש בהילינג  אנרגטי וטכניקות ייחודיות לשיטה, על מנת לשחרר את אותם אירועים ספציפיים ,שחווה מטופל בזמן השיחה לתת המודע מהגוף. כך שאת מה ששחררו מהרובד המנטאלי משחררים לאחר מכן מהרובד הגופני. שכן הגוף הנו מראה מוחלטת של תת המודע ומשקף באופן מוחלט את תת המודע והכתוב בו.

כך טיפול מדוייק אל תת המודע מהרובד המנטאלי ומהרובד הפיזי מאפשר ריפוי מהיר חזק ומדויק להפליא.

 

הטיפול מחולק לארבעה שלבים:  שלב החיבור,  שלב השחרור,  שלב הגילוי ושלב היישום.
ארבעת השלבים הם ארבעת שלבי התפתחות. לכל שלב ושלב יש תכלית אחרת אשר נועד לתת ולהעמיק ממד אחר של התפתחות ועשייה.  

 

 

   שלב החיבור

בשלב זה נוצר הקשר הראשוני בין החיים המודעים שלך לחלקים החבויים והלא מודעים שמשפיעים על החיים. השלב שבו אתה  מתחבר אל עצמך  ולומד להכיר את עצמך מבפנים. מה אתה מרגיש? מה אתה חווה ? מה נכון עבורך ומה לא ? מתחיל להרקם קשר חדש בניך לבין עצמך קשר שמגיע מבפנים. בקשר הזה אתה הופך להיות החבר הכי טוב של עצמך, משענת אמתית לעצמך, ביטחון העצמי שלך גדל, היכולת שלך להאמין בעצמך גדלה ואתה מחובר. ואם ישנם פחדים, חוסר ביטחון, או תחושת אשמה וספקות, בשלב זה הם נעלמים ותחושה של ביטחון וערך עצמי מגיעה במקומם.

     
 

 שלב השחרור

שלב זה  הוא השלב אשר בו אנו יורדים אל רבדים עמוקים בתת המודע ומשחררים קודים פנימיים אשר מכתיבים את מציאות חייך. קודים אלו מפועים כהתניות שהן דפוסי פעולה שנצרבים בתת המודע שלנו מבלי שנהיה מודעים אליהם כלל. התניות אלו קובעות איך אנו נראים, מה נשדר, מה נחווה, איך יקלטו אותנו אנשים בעולם, ואיך העולם והיקום יגיב אלינו בחזרה. קודים אלו הם כל כך בסיסיים ונמצאים ברבדים כל כך עמוקים שהם אלו שקובעים את הסביבה בה נחייה, האנשים אותם נפגוש ומה שנשדר אל היקום כל ו ואיך היקום יגיב אלינו בחזרה. שלב זה כל ל  שחרור מעמיק מכל הכבלים המכבידים, כדי להתחיל לחיות חיים אמתיים וחופשיים, בכדי לאפשר לעצמך לפרוץ קדימה, בשביל לאפשר לעצמך לעשות שינוי , ולחיות את החיים שתמיד רצית מתוך מקום אמיתי , מאמין , וסובלני יותר לעצמך ולאחרים גם כן .שלב זה משאיר את העבר בעבר ומאפשר לך לצעוד אל עבר העתיד וההווה שתמיד רצית וייחלת לעצמך.

     
  שלב הגילוי

שלב זה מאפשר לך לגלות את האני החדש שלך, לגלות מי אתה באמת אחרי ששוחררת מההתניות החוסמות. הגילוי נעשה במישורי תת המודע העמוקים ובמישורי העל מודע (גלי תטא וגלי אלפא של המוח). בשלב זה אתה חווה גילוי חדש ומופלא של האני שלך. אתה מגלה יכולות שמעולם לא האמנת שקיימות בך . האישיות שלך תשתנה  ותהפוך להיות אמתית יותר ונכונה יותר. שלב הגילוי נותן לך אפשרות לכתוב מחדש את סיפור חייך, בהתאם לאני המאמין שלך ולאמת הפנימית שלך, ולחיות לפי סיפור חיים זה. בשלב זה תגלה מה המהות שלך, כיצד לחיות בשפע, כיצד להרגיש אהבה, ואיך להתמודד עם הצלחה. שלב הגילוי הוא שלב חווייתי ומעצים, בו תרגיש שהנשמה שלך כאילו זכתה בחיים חדשים. תמצא את המשמעות האמתית שלך בעולם.

     

 

שלב היישום

השלב האחרון של הטיפול מתמקד בהצבת חזון חדש לחיים ויעדים מדידים וספציפיים להשגתו. בשלב זה מיישמים הלכה למעשה את השינוי בכל תחומי החיים:  בגוף, בקריירה, בזוגיות ועוד. בשלב היישום לומדים לסגל הרגלים חדשים תוך כדי ליווי מלא וצמוד עד להצלחה .