המרכז לשינויי חיי באמצעות תת המודע
חדשות ועדכונים
לחצו כאן לקבלת המדריך
"כיצד לחיות חיים מלאים"

יצירת שפע דרך התת מודע

 

 

אנרגיית השפע

 

אנרגיית השפע זה תדר אנרגטי כמו תחנה ששומעים בה רדיו, כדי להיות שם צריך להחליף את התחנה לתחנת השפע, תחנת השפע היא תחנת ה"יש", הקיים, המלא והשלם. להיות בחוויה שהכול זה אפשרי, להיות בחוויה של השראה ויצירה.
בואו כנסו אתנו אל תדר השפע, מצאו בחייכם את המקום השלם, מצאו בחייכם את המקום המוגן, את המקום שאתם מרגישים הכי שלמים, אהובים ומוגנים בו ופשוט חשבו עליו והתמקדו בו, ותוך כדי התמקדות עצמו את העיניים ותרגישו כאילו מקום זה קיים בלב, והגדילו את המקום הזה בלב כך שתרגישו שלמים, מושלמים, אהובים, כבר עכשיו בלב, בעיניים עצומות תרגישו איך האנרגיה הזאת מסתובבת בתוך לבכם, גדלה וגדלה וגדלה וגדלה ומתפשטת לכל הגוף. כך תדעו שעליתם על התדר הנכון, תדר השפע.

 

 

נקיון הכלי להכנת השפע

 

בכדי למשוך את השפע עלינו לנקות את הכלי מאמונות ורגשות מגבילים וחוסמים. בשביל לבצע זאת עלנו לחזור לסטטוס הראשון, חיבור לאנרגיית השפע, להתחבר אל האנרגיה לפי התרגיל ואז לראות מה אנחנו מרגישים, לתת לזה קצת זמן, יתכן ובהתחלה תהיה תחושה של שפע, של כייף, ושל הצלחה ולאחר מכן יבואו רגשות אחרים, יתכן שמראש אתם אומרים "נו באמת למי יש את הכח לעשות את זה עכשיו זה דורש יותר מדי זמן, יותר מדי מאמצים", כל הרגשות האלה והמחשבות האלה הם חלק מההתנגדויות שלכם. קחו זמן והשקיעו, פתחו מחברת הנקראת "מחברת השפע שלי", מחברת יפה שנראית בדיוק כמו שאתם רוצים ורשמו את כל המחשבות שעולות בראשכם, את כל הרגשות המציפים את לבכם, את כל האמונות הנמצאות בתוככם. וכעט התבוננו וראו מהם האמונות השליליות והחוסמות, מהן הרגשות השליליים ונסו להבין היכן שמעתם אותם לראשונה, ממי שמעתם אותם לראשונה, האם אלו אמונות של אבא, האם אלו אמונות של אמא, האם זו הגישה שלי עצמי לגבי שפע, האם אלו אמונות של החברים שלי, ממש עשו מחקר, ההתאמצות הזאת שווה לכם, זאת התאמצות שתביא לכם הרבה מאוד כסף! ואת המשך העבודה בסטטוס הבא...

 

 

להכין את הכלי לשפע

 

הכסף והשפע נמצא סביבנו!
כסף, לפני שהוא הופך להיות שטר הוא אנרגיה, אחרי שהתחברנו לאנרגיית השפע בסטטוס הקודם נכון להתחיל להכין את הכלי!
הכלי זה הגוף שלנו, המחשבות שלנו, אחרי הסטטוס הקודם קבלתי פניות רבות של אנשים שניסו להתחבר אל אנרגיית השפע והרגישו את הרגשת הכיף, השמיים פתוחים, הכול אפשרי, ואז שעתיים שלוש אחרי, נחת עליהם פתאום דאון רציני, שם הם הרגישו ממש עצובים, פתאום הם הרגישו מתוסכלים, פתאום זה היה נראה שטות אחת גדולה והסטטוס נראה כמו עוד סטטוסים דמיוניים של העידן החדש. לאותם אנשים ולאנשים בכלל אני משתפת בסוד השני. חשוב להכין את הכלי, השפע הוא אנרגיה, הגוף שלנו, הרגשות שלנו והמחשבות שלנו הם האמצעי למשיכת השפע, כאשר אתם מנסים למשוך את תדר השפע ונתקלים ברגשות מעורבים או שליליים, משמע שאלו הרגשות שחוסמים אתכם משפע, אלו אותם התנגדויות בתת מודע שבאים למנוע מכם באמת להצליח מתוך מקום לשמר את הישן, את המוכר והנכון. במהלך הסטטוסים הקרובים אנחנו נעשה עבודה להכין את הכלי שלנו על מנת שנוכל לקבל את השפע, להכיל אותו ולהביא אותו לחיינו ולחיות אתו באהבה ולא להיות כלי עם חורים או כלי קטן שלא מכיל.

 

 

 

רגשות, מחשבות, ואמונות מונעות שפע

 

כשאתם מתחברים לאנרגיית השפע, איזה רגשות אתם מרגישים?

האם אתם מרגישים פחד? האם אתם מרגישים כאב, יגון?

האם אתם מרגישים שזה משהו שמאד הייתם רוצים אבל לא מגיע לכם לקבל את זה?

האם אתם מרגישים שאתם קטנים מדי, פשוטים מדי, לא מספיק יפים, לא מספיק מוכשרים באמת לקבל שפע ולהכיל?

האם זה נראה לכם חלום רחוק ששייך רק לאלכסיס ובלאק משושלת

או האם זה נראה לכם חלום רחוק ששייך רק לשרי אריסון, נוחי דנקנר או משפחת שטראוס?

האם אתם חושבים שלהיות עשיר זה להיות קר, מנוכר, חסר לב,

חסר מצפון?

האם יש אולי פחד פנימי מוסתר שאומר שאם אני אגדל ואהיה עשיר וארוויח יותר מכל המשפחה שלי ובייחוד יותר מההורים שלי וחברים שלי אז כבר לא יהיה לי מקום שם יותר ואני אשתנה כל כך שאולי כבר לא ירצו אותי?
אם ככה אתם מרגישים או חושבים, או מרגישים תחושות ורגשות ומחשבות אחרות, מחשבות ותחושות אלו הם רגשות ואמונות הנמצאים בראשכם ולבכם ומונעים אתכם מלקבל את השפע, כאילו הכלי שלכם של הגוף שלכם מלא בנוזל נוגד שפע. מאחר ותורת הקוונטים מדברת על החוק דומה מושך דומה, מים עכורים אלה של רגשות ואמונות ימנעו מכם למשוך את השפע המיוחל וישאירו אתכם כל העת בתחושה של חסר ואין.

 

 

 

מדיטציה לאיתור ושחרור אמונות מגבילות שפע

 

אחרי שאתם מוצאים את המקור של האמונות והמחשבות, עצמו את העיניים, קחו אויר דרך האף ושחררו דרך הפה, קחו לכם כמה רגעים להתנתק מהכול, רגעים שבהם אתם מכינים את הכלי של עצמכם, רגעים שיכניסו לכם הרבה מאוד כסף.
זכרו את המחשבות והרגשות שהרגשתם, זכרו אותם בעצמה מרבית, מחשבה מחשבה, רגש רגש, תנו לגוף ממש להרגיש זאת ולדופק להגיב לכך, ואז מצאו היכן תחושה זו נמצאת בגוף, האם היא בריאות? האם היא בבטן? האם היא בחזה? האם היא בלב? או בכל מקום אחר...

חפשו אותה בגופכם, לאחר שמצאתם אותה באזור מסוים או מספר אזורים, תנו לה צבע, וצורה. יש לכם צבע וצורה במקום מסוים בגוף, ספרו בראשכם מ 1-3 ובקשו מתת המודע שלכם שיראה לכם את האירוע הראשוני בילדותכם שבו חוויתם את אותה צורה, תהיו רגועים, תהיו נינוחים, תהיו שלווים, תנו לתת המודע שלכם להיפתח, אל תשפטו אל תבקרו פשוט צפו בעולה, כאילו היה זה צפייה בסרט.

מול מי זה היה? האם זה סרט בטלוויזיה שראיתם כשהייתם קטנים, האם זה שיחה ששמעתם של ההורים, האם זה דבר מה שאבא הרגיש או שאמא הרגישה? הסתכלו טוב טוב וראו מה עולה לכם? מה מתגלה? ומול מי?
וכעת, לאחר שגיליתם, דמינו את עצמכם עומדים במרכזו של מגן דוד, זמנו את האדם או את הגורם האחר ומסרו אליו את האמונה הזאת בחזרה ואמרו לו "אני משחרר אליך את אמונה זו, אמונה זו היא שלך ולא שלי, אני משחרר אליך את אמונה זו לעולם ועד!", וראו איך אמונה זו יוצאת מגופכם ע"י הצורה שמצאתם ונכנסת בחזרה אל האדם או הגורם שממנו נלקחה.
וכעת, דמיינו איך אור סולארי מגיע ממקומות גבוהים, ותדר השפע נשפך אליכם, ושוטף אתכם וממלה את הצורה החסרה בצורה חדשה ומוארת, וראו איזו אמונה מתוקנת חדשה מגיעה אל תוך גופכם, איזו צורה חדשה מגיעה, ואיזה אמונה חדשה מגיעה, תנו לה להתערבב בגופכם, להגיע לכל תא ותא בגוף, עד שהיא מוטמעת לחלוטין בגוף ונכנסת לרובד ה DNA לאחר מכן פתחו את עינכם, נשמו אויר דרך האף והוציאו דרך הפה ואמרו
"כולי עצמה, כולי עצמה
כולי שלווה, כולי שלווה
כולי אמונה, כולי אמונה
אני העצמה, אני העצמה
אני האמונה, אני האמונה
והרי זה כך... והמשיכו את יומכם

 

 

 

הכל בידים שלכם!

חיים של מאבק, או חיים של זרימה ושפע.

 

בעקבות הסטטוסים האחרונים של התחברות לשפע ובכלל בעקבות חודש השפע בעצמו קבלנו ביום שישי ובמהלך יום שבת קבלנו למעלה מ 827 פניות של אנשים זועמים, שאנשים כועסים וחלקם אומרים "איך אתם בכלל מדברים על שפע ועל כסף, כאשר רובנו נאבקים לשרוד את חיי היום יום ואתם מדברים על שפע, על איזה שפע אתם מדברים, כשכל היום מתילים עלינו מיסים", תגובות כמו מה זה השטויות האלה בכלל? על מי אתם מנסים לעבוד? חלק מהתגובות היו תגובות של אנשים שראו בזה בכלל חוצפה, מה אתם מדברים על כסף בכלל? איך אתם מעיזים לדבר על כסף ושפע כשיש לנו מלחמות בעולם? כשאנשים ובני משפחה מוכנים לריב אחד עם השני בשביל איזה שהיא צוואה, איך אתם יכולים לדבר על כסף כשיש מלחמות בעולם כשיש אנשים שאין להם כסף, כשיש מחלות ודברים חשובים יותר לחשוב ולדבר עליהם? איך אתם לא מתביישים בכלל? איזה חוצפה וחוסר בושה, תגובות נוספות, כל המלחמות הכי גדולות קראו בגלל הכסף, אדם יכול לאבד את מצפונו בשביל הכסף, ועוד...
כל הדברים האלה ואחרים הם אותם אמונות שצצות ומגיעות כתוצאה משיחה על כסף, וכתוצאה מכך שאמרנו שהשפע והכסף זמין לכל, שלכל אחד יש את האפשרות להרוויח ולחיות ברמת חיים שהוא מאמין, וברמת חיים שהוא יודע שבאמת מגיע לו ושהנפש שלו באמת רוצה בכך. כל המצב הכלכלי שבו אנו נמצאים והמציאות שאותה אנו חווים מגיעה מאותם אמונות שציינתי שהושרשו בתוך תת המודע שלנו במשך דורות על גבי דורות ולמדו אותנו שאין מה לעשות שצריך פשוט לשרוד ואין ברירה, צריך לפרנס והכסף בא במאמץ וקושי. למדו אותנו שיש עשירים שהם יפים ומוכשרים וככה זה. למדו אותנו שאנחנו לא משתייכים לתוך העם הזה של המאושרים והעשירים, שאנחנו משתייכים לעם של העבדים העובדים שעות על גבי שעות ומתחננים לראות סל קטן של מטבעות, כל הדברים האלו הם אמונות המושתלות בתוך התת מודע במשך עשרות ומאות שנים ומייצרות את המציאות הכלכלית לה אנו עדים, רק התבוננות פנימית לעומקי נשמתנו, שינוי אותם אמונות שאנו כל כך בטוחים בהם וכל כך נאחזים בהם והחלפתם באמונות שונות, וממש לגייס את כל המוח, הנפש, הנשמה והלב להאמין בכך שמגיע לנו, שהשפע נגיש ואנו ראויים לשפע, נוכל לשנות את המצב הכלכלי ולחיות חיים פתוחים, זורמים ומאושרים. לא יאיר לפיד יביא את השינוי, אלה רק אנחנו והאמונות הפנימיות שמכתיבות אותנו.
יום מוצלח, מלא בשפע של כסף ואהבה,
שלכם אריאן לב.

 

 

 

הצורך בלשחרר את הישן ולפנות מקום לחדש

 

אחרי ששחררנו את האמונות החוסמות והכנסנו אמונות חדשות לגוף, אמונות תומכות שפע, תומכות הצלחה, וקידום, עכשיו זה הזמן לשחרר. חלק מלהיפתח לשפע ולאפשר לשפע לזרום לתוכנו זה לשחרר את הישן, המוכר והנוח ולתת ליקום להוביל אותנו ולהתגלות לפנינו ולהראות לנו את הדרך. אנשים רבים שאומרים "בסדר, מה אני יעשה עכשיו? במה אני יעסוק? מה יהיה עלי? אני יודע שאני רוצה יותר כסף אבל איך אני ישיג אותו? אני עובד מספר שעות בשביל הכנסה מסוימת, מה עלי לעשות?" כדי לקבל את השפע ולאפשר לו לעבור אלינו עלינו להיות, להתחבר אל האמונה שבלב, לפתוח את הראש ולאפשר לכיוונים חדשים להתגלות בפנינו ללא שום מאמץ וללא שום השקעה, פשוט, לאפשר לדברים לקרות,

ואז פתאום נשים לב שאנו שומעים שיחה מסוימת של אנשים שנותנת לנו הבנה לגבי תחום חדש, פתאום נפתח את עצמנו ונמצא מישהו שמחפש אדם מסוים לדרך מסוימת,, הכוונה מסוימת, הדברים פשוט יגיעו אלינו ברגע שנשחרר, נשחרר את הלחץ, נשחרר את הצורך לשלוט ולדעת הכול. תתאמנו היום בלגלות, בלאפשר, בלראות לאן דברים זורמים כשאתם פתוחים ומרוצים וללכת עם הרעיונות כזרעים ראשונים ולאפשר להם לגדול ולצמוח ולהיות רעיונות ממשיים. אחרי שנפתחתם לשפע, השלב הבא זה לתת לשפע להגיע אליכם בכל דרך שהוא בא.

 

 

 

 

לשחרר הרגלים ישנים

עם הקבלה ועם השינוי מגיע גם הצורך להיפתח ולשחרר, לאחר שתתחברו לזרם השפע ותתחברו אל רצונות ושאיפות חדשות ואנשים חדשים יתכן פתאום שאנשים מוכרים או הרגלים ישנים ייעלמו ולא יהיו רלוונטיים יותר עבורכם. אנשים יכולים לעזוב בפתאומיות מקום עבודה ולהשתנות ללא כל הכנה מוקדמת, פתאום הרגלים שהייתם רגילים לעשות נראים לכם כלא ישימים ולא מובנים, כאן המקום לשחרר ולא להיאחז בעבר,

אפילו לפעמים זה נראה מוזר ועולה השאלה "אם אלו לא יהיו החברים שלי אז מי כן יהיו החברים שלי? אם לא יהיו לי את העסקאות האלה אז איזה עסקאות כן יהיו?", לאפשר לדברים של העבר להשתחרר ולהיטמע לתוך העבר ולתת לחדש לצמוח במקומו.

 

 

 

 

לשחרר ולפנות מקום בחיים אל השפע

לחפצים יש תדר אנרגטי משלהם, חפצים שהתאימו בתקופה של מחסור ספוגים בתוך אנרגיה של מחסור, ואין הם מתאימים לתקופה ולתדרים של יש, לכן על מנת לקבל את השפע ואת החדש עבורכם פנו מקום גם בביתכם, התבוננו בארון הבגדים וראו אלו בגדים אתם סוחבים שנים, אלו בגדים מזכירים נשכחות ותחושות רחוקות.

התבוננו בגד בגד והרגישו אינטואיטיבית, האם בגד זה בגד המתאים לשפע? האם בגד זה הוא בגד שאני רוצה לקחת איתי לתקופת השפע בחיי? אם התשובה היא חיובית, השאירו אותו, אם ישנה התלבטות ולו ספק אחד קטן, פנו בגד זה ושחררו בגד זה,

מסרו אותו לאדם אוהב, לתרומה או אף זרקו אותו לפח, העיקר שתבצעו שחרור רגשי ואנרגטי. כך נכון לעשות בכל החפצים בבית, אם זה רהיטים, אם זה פריטי נוי ועוד... ניקיון הבית מאנרגיות העבר מאפשר כניסה של אנרגיה חדשה לשפע. רבים מהאנשים מפחדים ואומרים "מה אני אזרוק? ואם לא יהיה לי כסף לקנות?" כאן המקום לשחרר ולהתחבר לתדר השפע, תדר ה"יש" ולאמונה ולידיעה שאני הולך לקראת השפע, אני הולך לקראת היש, אני מפנה מקום לחפצים חדשים ולשפע חדש לבוא לחיי. גם כאשר מבצעים את תהליך ההיטהרות והשחרור חשוב לבצע זאת באנרגיה של כייף בידיעה שהשחרור הזה מהווה ניקוי שיבוא בעקבותיו לשפע רב.

 

 

 

אהבה = דחייה - דחיית שפע

ישנם כמה חסמים שהם חסמים לא מודעים שנמצאים בתוך תת המודע שלנו ומיצרים תדר שלא מאפשר לנו להגיע לשפע, אחד החסמים זו התניה הנקראת אהבה=דחייה.
התניה זו נמצאת בתוך מעמקי התת מודע והיא נוצרת מזמן היותנו עובר ברחם אמנו עד לגיל 10, לפי התניה זו אנו משדרים תדרים סותרים, מצד אחד אנו משדרים תדר שאנו מעוניינים בכסף, בשפע, מצד שני אנו משדרים תדר הדוחה כסף ושפע. אנשים בעלי התניה זו יגרמו למצב שהם ייצרו כסף ויהיו להם הזדמנויות של כסף בחיים שלהם אבל כמו שהכסף מגיע אליהם כך גם הכסף יישמט מידיהם, אנשים אלה מרוויחים משכורות גבוהות ורף ההוצאות שלהם גדול מהמשכורת. אנשים אלו חושבים שאם ירוויחו יותר כסף אזי יגדילו את ההכנסות וימזערו את המינוס בבנק, דבר המתגלה כלא נכון כי גם אם יהיו הכנסות גדולות יותר הם יגדילו את כמות ההוצאות שלהם זאת מאחר שתת המודע שלהם לא יכול להכיל את זה. אנשים אלה סובלים מבעיה של דחיינות יתר, או דברים נדחים להם, דוחים להם עסקאות וכדו'
את ההתניה של הדחייה משנים לקבלה וכך תת המודע מקבל הוראה לקבל ולהכיל כתוצאה מזה ניתן ליצור מצב של יש כסף, הכלת שפע ויצירת שפע במקביל.

 

 

 

אני = ביטול

 

התניה נוספת שחוסמת את תת המודע היא בעצם אני=ביטול.

במצב כזה הבן אדם נוטה לבטל את הרגשות שלו ולבטל את הרצונות שלו, ייתכן והוא רוצה מאוד שפע והוא מאמין שמגיע לו והוא יודע בדיוק מה הוא רוצה, אך בכל פעם שיוצא לו לבקש את מה שהוא רוצה אז יבוא קול פנימי מהמוח שיורה לו להשתיק את עצמו ולבטל את עצמו. אנשים כאלה נוטים לבטל את רצונותיהם ולרצות את הסביבה ואחרים, כתוצאה מזה הם לא מצליחים ליצור את השפע שהם מאוד כמהים היות והם לא יודעים לדרוש אותו ולא יודעים לבקש עבור עצמם.
את ההתניה הזו יש להחליף לאני=ביטוי כך שהאדם ירגיש קל וחופשי לבטא את רצונותיו ולבקש ולקבל את אשר מגיע לו, אשר הוא רוצה.

 

 

 

 

אני = מחיקה

 

במקרה זה המוח מקבל פקודה למחוק את כל מה שקשור לאני, ואת כל מה שהאדם מבקש.

אנשים אלו יכולים ליצור הרבה אך תמיד ישכחו את שמם וישכחו לתת להם קרדיט בשל יצירתם, הם יכולים לבקש קידום אך ישכחו לקדם אותם, הם מייצרים ליקום תדר שמוחק אותם. גם אם יתאמצו מאוד, בסופו של דבר התדר שהם מייצרים הם תדר של מחיקה וכל הבקשות שלהם נמחקות מהתודעה הכללית והם נשארים במצב של תסכול ושל ריק. את התניה זו מחליפים לאני=קיים ומאפשרים למוח לייצר תדר של קיים

 

 

 

 

 

 

חיבור לשפע דרך נתינה

 

ישנה אמירה האומרת שאנשים שיש להם כסף ומשאבים אלו אנשים מאוד קפדנים על הכסף שלהם שחושבים פעמיים שלוש לפני שהם מוציאים כסף, חשיבה זו אינה נכונה מאחר שבשביל לקבל כסף חשוב מאוד לתת. חשוב מאוד לפתוח את הלב וחשוב מאוד לתת ולשחרר כסף באהבה ובשמחה ובידיעה שהכסף שמשתחרר יוחזר חזרה אל האדם ואפילו יותר. החלק במוח האחראי על קבלת שפע אינן מבדיל בין קבלת שפע לנתינת שפע, מבחינתו הקבלה והנתינה הם אותן פעילויות. ברגע שאתם מתרגלים לתת ולתת בשמחה, באהבה ומכל הלב, זה הרגע שאתם מתחילים גם לקבל בחזרה. אז היום חברי היקרים קחו את זה כתרגיל, תראו היכן אתם יכולים לתת, לתת מילה טובה, לתת חום, לתת חיוך ולתת גם כסף, לקנות מתנות ולאפשר לאנשים ליהנות מהשפע שלכם.

 

 

 

ללכת עם הלב ולפתוח אותו

כדי להיפתח לשפע חשוב מאוד להקשיב ללב, הלב והאהבה זה בעצם התבלין המנצח בעשיית כסף, כשאתם הולכים למקום שאתם מרגישים שהלב שלכם נפתח לשם, כשאתם שמחים וטוב לכם להיות במקום או לבחור בדרך, זה אומר שזה המקום הנכון עבורכם והדרך הנכונה עבורכם. פתיחת הלב ותחושות הלב הם תנאי הכרחי להצלחה, אם אתם נמצאים במקום שהלב לא נפתח ואתם לא מרגישים זרימה של הלב ושמחה בזמן שאתם נמצאים בעבודה או בעשייה העסקית, אז אתם לא נמצאים במצב של שפע, בכדי להתחבר לשפע צריך להתחבר ללב, לאהוב, לסלוח, ליהנות מהחיים. מצאו לכם את המקומות בהם אתם מרגישים יותר שמחה בחייכם, אהבה בחייכם, הגדילו את המקומות האלה בחיים שלכם, זה יכול להיות בתחומים שלא קשורים לעבודה או לעשייה עסקית, זה יכול להיות תחומים שקשורים לבית לילדים, הגדילו את התחושה של האהבה, למדו לאהוב, למדו לשמוח,, השמחה והאהבה זו אנרגיה הפותחת את הלב ומושכת שפע לחיים שלכם.

 

 

 

 

תרגיל למציאת הכיוון המקצועי הנכון עבורכם

 

אחרי שפתחתם את הלב נעשה תרגיל למציאת הכיוון המקצועי הנכון עבורכם שדרכו תקבלו את השפע. לשם כך אתם נדרשים לעצום את העיניים או לשבת עם עצמכם ולחשוב בצורה כנה, פתוחה ואמתית.
1. עצמו את העיניים, והתחברו אל השמחה והאהבה שהפעלתם בסטטוס הקודם.
2. הרגישו את השמחה בלב שלכם, ואם לא בצעתם את הסטטוס הקודם אז חשבו על דבר מה שמשמח אתכם, דבר שגורם לכם להרגיש אהבה, חום ושמחה.
3. תנו לשמחה והאהבה לגדול בכל הגוף שלכם והישארו עם זה מספר שניות.
4. כשאתם מרגישים את הלב שלכם חשבו מהו תחום העיסוק שהכי מעניין אתכם, מהו תחום העיסוק שיגרום לכם להרגיש שמחה בבוקר, מה תחום העיסוק שתהנוו ותברכו לעבוד בו בכל יום.
5. היו פתוחים לכל תשובה שתקבלו, אם יש שיפוט וביקורת, "אני אוהבת לעשות עוגות, מה זה ייתן לי בחיים", שחררו ביקורת זו ותנו לתחושה להיות ולאהבה שלכם לצאת.
6. וכעת, שאתם מחוברים למה שאתם אוהבים שאלו את תת המודע שלכם "מה עלי לעשות?" ובאיזה דרך עלי ללכת בכדי להגשים וליישם את מה שאני אוהב ורוצה לעשות.
7. לאחר מכן פתחו את העיניים, כתבו את התובנות שלכם ביומן השפע שלכם והמשיכו ליום מואר.

 

 

 

מה היעדים שלי

 

לאחר שמצאתם את הכיוון שלכם כאן המקום לבוא ולרשום ולהסתכל לאן הייתי רוצה להגיע? איך אני רואה את העשייה שלי ואת כמות הכסף שלי והרווחה הכלכלית שלי בעוד חמש שנים, מה הייתי רוצה להיותאיפה הייתי רוצה להיות? מי האנשים שאותם הייתי רוצה לפגוש? איך חיי יכולים להראות? איך מערכות היחסים שלי עם המשפחה שלי ישתנו כתוצאה מאותה רווחה כלכלית והגשמה עצמית? ועכשיו עצמו את העיניים ורדו שוב אל הלב, פתחו את תדר האהבה והרגישו את החום והאהבה בגוף וראו איך היעדים שהצבתם לעצמכם מתגשמים כבר היום, אתם חיים בדירה שאתם רוצים, אתם חווים את החוויות שאתם רוצים ומגשימים את עצמכם ממקום עבודה שאתם אוהבים ומרגישים מסופקים.

 

 

 

הסבלנות והחשיבות בהתמדה

 

כשאתם מתכנתים את תת המודע שלכם ויוצאים ליציאה לשפע, הצלחה והגשמה עצמית, אלמנט הסבלנות חשוב מאוד, שכן החסמים בתת מודע והאמונות ברובד התת מודע הם רבות עד מאוד, וגם כשאנו מצהירים הצהרות ומתכנתים את תת המודע שלנו להצלחות ישנם אמונות תת מודעיות שעוצרות את ההצלחה הזאת באמת לבוא, אפילו אם מאוד נתאמץ, ואפילו אם מאוד נרצה. בכדי להגיע ליעד הנכסף של שפע אמתי ושמחה אמתית וקבלה אמתית ונתינה, עלינו לעבור שלב של התנקות, ולכן יכולה להיות תקופה שהיא מתעתעת, מצד אחד אתם מתוכנתים לשפע, אך מצד שני אינכם רואים תוצאות של שפע, או שאתם רואים תוצאות חלקיות, רגעים של שפע ורגעים של מחסור. כל הרגעים הללו של מחסור והעדר שפע הן התנקות של האמונות הישנות וטיהור תת מודעי שאתם עוברים בכדי להתאימו לשפע. על כן חשוב שתשננו ותאמרו "אני מאמין בעצמי, אני מאמין ביקום, אני מכיר את דרכי ויודע שהשפע פתוח עבורי, ואכן זה כך."

 

 

 

 

התבוננו בחברכם, האם הם תומכי או חוסמי שפע

 

 התבוננו בחברכם, באנשים שאתם עימם בקשר והסתכלו ותראו, האם אנשים אלה הם אנשים תומכי שפע? הם אנשים המעודדים אותי להיות ב"יש", בנכון ובאמונה? או שהם אנשים המפוחדים, חוסמי שפע המתקשים לעשות שינויים? אם האנשים שמסביבכם הם אנשים מפוחדים, קצרי אמונה ואינם מוכנים לשפע,

אנשים אלו מזינים את התת מודע שלכם במשך יום ביומו ויכולים למנוע מכם להתחבר לשפע הרצוי, הקיפו עצמכם חברים מצליחים, מחוברים לשפע, בעלי אמונה בחיים, בכך תת המודע שלכם יפרה גם כן ויביא לתוך חייכם שפע אין סופי.

 

 

 

 

הכנת הכלי לקבלת שפע

 

אחרי שהלב פתוח אתם ממוקדים במטרה שחררתם אמונות מגבילות, הגיע הזמן להכין את הכלי לקבלת שפע. הגוף שלנו מהווה כלי לקבלת השפע שלנו, בכדי להכיל שפע אנו צריכים בעצם לפתוח ולהגדיל את הכלי שמקבל שפע ועל כן מצאו פינה שקטה בבתכם ודמיינו כאילו מאזור האגן עד אזור השכמות יש כלי, הכלי שלכם שנועד להכיל שפע. וכעת בדקו האם הכלי הזה גדול, קטן, מכיל את כל הגוף?

האם זה כלי שיוצא מחוץ לגוף?

האם ישנם חורים בתחתית הכלי?

אם הכלי הוא כלי קטן, זה הזמן להגדיל אותו לכמות שנכונה לכם, אם נכונה לכם כמות קטנה, זה גם בסדר, אם אתם מעוניינים להגדיל, זה הזמן להגדיל את הכלי, אם ישנם חורים זה הזמן לאטום אותם. וכעת אחרי שביצעתם זאת דמיינו כאילו באזור הסרעפת ובאזור הלב ישנו מגנט שמושך שטרות של כסף אל תוך הכלי שלכם, דמיינו איך מכל היקום מגיעים שטרות רבות של כסף שממלאים את הכלי שלכם, בדקו וראו איך אתם מרגישים עם זה? האם אתם מרגישים נוח? האם ישנה התנגדות בגוף? אם ישנה התנגדות שחררו אותה ואפשרו לעצמכם להרגיש את השפע מוכל בתוכו. אחזו בתמונה זו מספר רגעים ופתחו עיניים.

 

 

 

 

תנועות גוף תומכות שפע

 

הכינו את גופכם לקבלת השפע. לעמידת הגוף ותנוחת הגוף ישנה חשיבות להכלת השפע, כאשר הכתפיים משוכות אחורה ונמצאות במצב פתוח ומקבל, בית החזה פתוח, הגב ישר, אגן הירכיים נמצא במצב של הכלה, אתם עומדים ונמצאים במצב הפתוח לשפע והפתוח לקבל, לקבל רעיונות, לקבל אהבה, לקבל ולהכיל גם כסף.
כאשר הגוף סגור, הכתפיים שמוטות קדימה, הראש מוטה למטה, או חוסמים את אזור הלב ע"י שילוב הידיים, אתם עוצרים מהשפע להיכנס לתוך הגוף, גם אם תחשבו מחשבות חיוביות, תעשו את כל המאמצים, ייתכן ותזכו בשפע אבל זה יהיה שפע לאחר מאמצים רבים שגם תקבלו את חלקו. על כן, אם שפע אתם רוצים דאגו שגופכם יהיה מוכן לקבל זאת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תת מודע אינו מבין חוש הומור

 

אם אנו צוחקים על המצב בו אנו נמצאים מבחינה כלכלית בפני עצמנו ובפני חברים אנו מתכנתים את תת המודע שלנו ואת תת המודע של החברים שלנו במילים אותם אמרנו בצחוק ובכך הבדיחה הזאת הופכת למציאות. אם אתם יושבים עם חברים ואומרים "יש לי חורים בידיים", כל הכסף נעלם ממני עוד לפני שהוא מגיע", הבדיחות האלה אומנם מצחיקות, לאותו רגע אך הן מקבעות בתת מודע שלכם את הבדיחה למציאות ומקבעים את זה בתת המודע של החברים ובתת מודע הקולקטיבי של כולם. וכך בדיחות אלו הופכת מציאות.

 

 

 

 

מנטרה בכדי להביא את השפע


לשנן את זה 28 ימים לפני השינה ובבוקר כשקמים

השפע מגיע אלי כל יום יותר ויותר
כל יום אני תורם יותר כסף לחשבון הבנק שלי
אני יודע שכל פעולה שאני עושה בכל יום מסייעת לחשבון הבנק שלי להתמלא
חשבון הבנק שלי הולך ומתמלא מיום ליום
אני הולך ומתעשר מיום ליום
והרי זה כך.

 

 

 

 

 

 

 

 

התחבר לכישרון שלך בכדי להתחבר לשפע

 

כולנו נולדנו עם כישרונות חבויים, בתוכנו הפוטנציאל העצום. בכל אדם קיים כישרון, כישרון ייחודי שהוא רק שלו.

בכדי להתחבר אל השפע ולחיות חיים מלאי סיפוק, עוצמה ושמחה אנחנו חייבים להתחבר אל הכישרון, המתנה הייחודית של כל אחד מאתנו. המתנה נמצאת שם, מחכה ורוצה להיחשף ולהתגלות.

בכל הילדות שלנו במהלך היום יום אומרים לנו מה כדאי לנו ללמוד ומה נכון לנו לעשות ואיזה סוג של מקצוע כדאי לעבוד.

אמירות אלה הן תכנות של החברה והן מונעות ממך לגלות את היהלום שבך והוא הכישרון הייחודי שלך.

לכן היום תאפשר לעצמך להתחבר אל הכישרון שלך, תתעלם ושים בצד את קולות האחרים האומרים לך אם זה נכון או לא נכון עבורך, הכישרון שלך זו המתנה שיש לך לתת לעולם, זאת האמת שלך והדרך שלך, לך עם הדרך שלך והגשם את ייעודך, שיהיה יום מוצלח מלא כישרונות והצלחה.

 

 

 

 

 שיתוף מאריאן לב

 

 כשהתחלתי את הדרך שלי הייתי בת 27, אם חד הורית לילד בן שנתיים. עזבתי מקום עבודה טוב ומבטיח והלכתי בעקבות הלב שלי אחר ייעוד לא מוגדר, כל האנשים מסביבי, כולל משפחה, ניסו למנוע ממני לעשות את הדרך, עם כל מני פחדים, איך תצליחי, את אמא לילד, איפה האחריות שלך? איך תשלמי משכנתה? לא ידעתי עד הסוף מה הכיוון שלי, לא ידעתי מה אני יעשה אבל הלכתי אחרי קולות הלב ורחשי הבטן. התקופה לאחר מכן הייתה תקופה של חוסר וודאות, של פחד וטלטלות, התחלתי לתקשר לאנשים ולטפל בהם כשאין לי תחום מוגדר והגדרת מקצוע, היו לי שני מטופלים וקבלתי אותם על שמיכת פוך בחיפה עם שני נרות שקניתי במגה, טיפלתי בהם ולימדתי אותם תקשור. אחרי כמה חודשים שנגמרו החסכונות המשכנתא התחילה לחזור, ואני נכנסתי לפחדים וחרדות, באתי למנהל הבנק ובקשתי

הגדלת אשראי והמנהל אמר לי שהוא לא נותן לי, בכיתי לפניו וביקשתי, אמרתי שאני לקוחה טובה, שייתן לי צ'אנס, אני רוצה להקים משהו,

הוא שאל אותי "מה אני מקימה?" אמרתי טיפולים בתקשור, טיפולים לאנשים (אז לא ידעתי שאגלה את השיטה לתת מודע), והוא הסתכל לי בעיניים ואמר "זה לא עסק", את לא מקבלת הלוואה. כך נכנסתי למינוסים והחזרות וחובות, וכשפניתי שוב למנהל הבנק, הוא אמר לי תסגרי את החוב שיש לך, אם לא ייקחו לך את הדירה, אמרתי לו "אין לי כסף, אני עוד יעשה כסף, תן לי צ'אנס", הוא אמר לי "מהעסק שלך אי אפשר לעשות כלום, מצדי, תאכילי את הבן שלך קליפות תפוחי אדמה ותחזירי את החוב לבנק", באותם רגעים הרגשתי שכל העולם שלי קורס, הפחד הציף אותי, ישבתי עם שני המטופלים של על שמיכת הפוך ובקשתי שיתקשרו לי, והם אומרים לי "את תצליחי, את תצליחי", התחברתי לאינטואיציה שלי וקבלתי "קומי ילדתי, לכי אל האור, כי לשם היא דרכך", כל העולם הרוחני שהיה חדש וזר לי אז עודד אותי ללכת קדימה, אבל המציאות אומרת לי שאני בבעיה. חברה טובה שלי מגיעה אלי לשיחה ואומרת לי "חביבתי קחי את עצמך בידיים כי את עומדת להפסיד את הכול, את הבית שלך, את כל מה שיצרת", אבל האמנתי והלכתי עם האמת שלי עד הסוף. לימים אחר כך הגיעו אלי שני מטופלים אנונימיים לחלוטין שפתחו לי את הדלת והכירו בפני אנשים נוספים והתחילו מטופלים רבים לזרום לביתי, תוך שלושה חודשים מצבי הכלכלי השתפר מקצה לקצה, כלי התקשורת התחילו להתעניין בי ומצאתי את עצמי פתאום נמצאת בתוכניות אירוח בטלוויזיה, מדברת על השיטה שלי, על העשייה שלי, באותם תכניות שרק שלושה חודשים לפני כן היו בשבילי דבר רחוק ובלתי ניתן להשגה. מנהל הבנק לפני כשלוש שנים יצא לפרישה, ולפני שהוא יצא הוא התקשר אלי ואמר לי, "אריאן, אני עוזב, אבל אני חייב להיפרד ממך באופן אישי, את אחד הסיפורים המדהימים שראיתי בבנק, את הוכחת לי שאפשר, את למדת אותי שאפשר גם מכלום ומדבר לא מוגדר להקים עסק ולהצליח, ולהצליח בגדול, אני חושב שטעיתי לגביך בהתחלה ואני מעריך אותך ואזכור את הסיפור שלך להמשך חיי", התרגשתי מאוד מדבריו של מנהל הבנק ושמחתי וראיתי בזה סגירת מעגל, סגירת המעגל הזאת המשיכה ללוות אותי לאורך כל עשר השנים ומלווה אותי הלאה בחיי, אנשים רבים למדו אצלי שיטה והפכו להיות מומחים לתת מודע, מומחי לתת מודע שאני המצאתי, שיטה שפיתחתי, דרך שהלכתי אליה ודבקתי בה, עוד לפני שהיו 5000 מטופלים, שהיו 30, 100, 200 איש. האמנתי בשיטה ובדרך וביכולת שלה לשנות אנשים. רבים מהאנשים הרימו גבה, רבים מהאנשים הגיבו בספק, מה זאת השיטה הזאת בכלל? מי זאת הבחורה הצעירה הזאת? מה היא למדה בכלל? היא חושבת שהיא יכולה לטפל? היא חושבת שהיא יכולה בכלל לשנות חיים של אנשים? אני לכל אורך הדרך האמנתי בי, האמנתי בשיטה שלי והאמנתי בכך שאני יודעת שאני יכולה לעזור לאנשים, והאמנתי בשיטה שלי שהיא יכולה לתת לאנשים, להעניק לאנשים את החופש האמתי שלהם מבפנים. האמונה המוחלטת, ההתמדה האין סופית, הנחישות ללא הרף, הביאו לכך שאקים את "בית אריאן לב", מרכז טיפולים ובית ספר, הנותן את שרותיו לישראל ולכל העולם, טיפל ב 5000 איש והכשיר מאות מטפלים. המסר שלי אליכם, מצאו את הכישרון שלכם, גם אם הוא משהו מוזר ואין לו תמיכה, דעו שכישרון זה הוא היהלום שבכם, האמינו, האמינו והאמינו, התמידו, התמידו והתמידו, וכך תראו הצלחה גדולה ומרשימה, הגשמה עצמית, חופש, מימוש הפוטנציאל ושפע. מאמינה בכם ואוהבת אתכם
אריאן לב

 

 

 

מהו הכישרון שלי?

 

חברים רבים פנו אלנו אתמול לאור שני הסטטוסים האחרונים, חלקם אמרו "איך אני יודע מהו הכישרון שלי? ואיך אני יודע מה השליחות שלי? מה היהלום הפנימי שלי?", יש שאמרו "יש לי הרבה כישרונות אבל אני לא יודע מתוך כל הכישרונות מה הוא התחום שלי? מה הוא העיסוק שלי?". כדי לגלות את הכישרון ואת העיסוק והיהלום הפנימי שלך, חשוב לדעת כמה דברים, העיסוק שלך הוא לא מי שאתה, הוא חלק ממך, חלק מהיהלום שבך והוא בא לידי ביטוי דרך העיסוק, אתה מורכב מעיסוקים רבים ומכישורים רבים ובתקופות מסוימות בחיים אתה יכול להביע את עצמך דרך כישרון מסוים שהוא הכישרון לאותו רגע. ישנם אנשים שמתמידים עם אותו כישרון לתקופה ארוכה, ישנם אנשים שיוצרים מקצוע חדש שלא היה קיים המשלב בין כל הכישרונות הללו יחדיו, ישנם אנשים שתקופות מתגלים ובאים לידי ביטוי בכישרון אחד, ותקופות אחרות באים לידי ביטוי בכישרון אחר. שאלו את עצמכם, מה בא לכם לעשות עכשיו, מה מושך אתכם? מה מרגש אתכם? מה ייתן לכם את התשוקה המרבית לקום בבוקר ולעבוד, ולהגשים את עצמכם במה שנכון לכם ובמה שאתם רוצים. קחו לדוגמא את יאיר לפיד, תקופות בחייו היה שחקן, תקופות בחייו היה דוגמן, תקופות בחייו היה עיתונאי, והינה עכשיו הוא שר האוצר, הבן אדם מאפשר לעצמו להוציא לידי ביטוי את היהלום שבו, את הכישורים שלו ובכל תקופה ממצא אותם בתחום אחר ונותן להם ביטוי אחר. כל כישרון הוא עושה בהתלהבות רבה, בהתמדה ובעקביות. לכן גם אתם מצאו היום את הכישרון שמתאים לכם לתקופה הנוכחית, את הכישרון שילהיב אתם, שירגש אתכם, החליטו שאתם מוציאים אותו לעולם, ועשו זאת. יום מוצלח!

 

 

 

 

מדיטציה למציאת הנתיב שלנו

 

לאחר שמצאתם את היהלום הפנימי ומצאתם את הכישרון העכשווי שלכם, עכשיו הזמן לאפשר למוח למצוא את המעשים שאתם צריכים לעשות ואת הנתיב שאתם צריכים ללכת על מנת לתת לו באמת להתגשם. התכנות של מציאת הכישרונות שלכם והיהלום שלכם נעשה בצד ימין של המוח, אתה מתמקד בצד שמאל של המוח על מנת לאפשר לכך להתגשם.

1. עצמו את העיניים

2. ראו כיצד בצד שמאל של המוח נפתחת דלת, דלת הפותחת אתכם אל המחשבות שלכם ואל האפשרויות שלכם ואל העשייה שיש לעשות על מנת להגשים את הפוטנציאל.

3. ראו את עצמכם כאילו אתם יוצאים מהדלת ונכנסים למסדרון, במסדרון יש מספר דלתות, ראו כמה דלתות יש בתוך המסדרון.

4. מאחורי כל דלת נמצא האדם או המעשה שעליכם לעשות בכדי להגיע למימוש הפוטנציאל.

5. כנסו לדלת הקוראת לכם, כל דלת זו הינה המעשה או המעשים שעליכם לעשות בזמן הנוכחי על מנת לקדם את הרעיון.

6. כנסו מעבר לדלת, התבוננו טוב, ראו מה אתם רואים? אלו אנשים אתם פוגשים?

מה המחשבות שלכם לגבי האנשים האלה? אלו דברים אתם עושים, יוזמים? מה אתם עושים כדי ליזום את הרעיונות האלה?

7. לאחר שאתם מלאי הבנה ותובנה לגבי הדברים שראיתם, תתחילו לחזור לכאן ולעכשיו, לפקוח עיניים ולרשום את התובנות אותם קבלתם ולהתחיל לבצע אותם.

8. מעת לעת חזרו אל אותה דלת ופתחו דלתות נוספות על מנת למצוא אפשרויות נוספות ודרכים נוספים למציאת פטרונות לבעיות שתגלו בדרך ולקבלת החלטות.
בהצלחה

 

 

 

 

איך ליצור יש מאיין

 

יש הרבה אנשים שאומרים "אין לי את הכישרון המתאים, אין לי את התקציב, אין לי ידע, אני לא כמו... וכדו'" ואז הם מגיעים מתוך מקום של אין, אנרגיה של אין מושכת אנרגיה דומה שהיא אנרגיה של אין. כפי שאנו יודעים , דומה מושך דומה, אז אנו מייצרים בסופו של דבר אין וחסר, ומרגישים את הריקנות מבפנים ולא מצליחים באמת ליצור דבר מה. אז אם כך, מהו המתכון? ואיך יוצרים יש מאיין?
המתכון הוא לקחת דף ונייר ולערוך רשימה:

1. הכישרונות שלי, המתנות שאיתם הגעתי ואותם אני רוצה ליישם ברגע זה

2. לרשום מה יש לי היום שאני יכולה כבר היום להתחיל וליצור את החזון שלי, עם מה אני יכולה כבר להתחיל.

3. לאסוף את כל הדברים האחרים שיש לי שלא קשורים לכישרון הספציפי ולהתמקד בזה, לדוגמה: יש לי חוש הומור, אני אמא לילדים, אני מנהלת את משק הבית, אני עושה ספורט, יש לי הרבה חברים, אני בת טובה, אני בעל טוב וכדו'.

4. לרשום, מה בכלל עוד יש לי בחיים? אנשים שאוהבים, משפחה, יכולת התמדה, אנרגיה תוססת.. ולהוסיף את זה גם לתבשיל.

5. להתבונן בכל מה שיש בי ולמנות את זה על אצבעות הידיים:
* הכישרון
* האמצעי המיישם אותו בכאן ועכשיו
* הכישרונות האחרים והמתנות האחרות שיש לי בחיי הלא קשורים לכישרון שאני רוצה ליישם כאמצעי לשפע.

6. אחרי שמניתי את זה על שלושת האצבעות, אני שמה את שלושת האצבעות על הלב שלי ומודה לעצמי, ומודה לאלוהים וליקום על שלושת המתנות הנפלאות בחיי.

7. כל היום כשאני עושה משהו, או מחליטה לעשות צעדים לקידום השפע, לקידום הכישרון שלי בעולם, אני נזכרת בשלושת האצבעות האלה ומודה!

בעצם, המטרה של התרגיל היא לייצר יש ולמשוך יש אל החיים ולא איין.
בהצלחה אריאן

 

 

 

אם... אז...

 

רבים האנשים אומרים שאם יהיה לי מספיק כסף אז אני הייתי מממש את עצמי, אם יהיה לי את המשקיעים הנכונים אז אני יקים את חברת הסטארט-אפ שלי, אם היה לי תארים באוניברסיטה אז הייתי הולך לתפקיד ניהולי, או אם הייתי פסיכולוג אז הייתי מייעץ לאנשים. ההתניה אם... אז, היא התניה חוסמת בתת המודע, הלב שלכם והנשמה מביעה משאלה שרוצה להתגשם בעולם, העולם והיקום הוא כמו קוסם המגשים משאלות, הוא עובד לפי התניה של בקשה...תגובה... כלומר, כשאתם אומרים משהו ואתם רוצים משהו, אתם מבקשים מהיקום לבצע, אם אתם חושבים או מהרהרים בהתניית אם...אז, אתם מבטלים באופן גורף את הבקשה שביקשתם, גם אם היקום מכיל עבורכם את הבקשה, כתגובה ההתניה "אם...אז" תבטל, על כן אנו מוקפים בהרבה אנשים שסובלים מקשיים וממחסור כלכלי ומקיפים את עצמם בהתניית אם...אז ולכן המציאות שלהם קשה והם לא מצליחים באמת להגשים את עצמם, על כן החליטו היום להימנע ולחדול מלהשתמש בהתניית "אם...אז" ולתת לשפע לבוא אליכם ולמלא את חייכם.

 

 

 

 

אושר ועושר לכבוד שבת ואנרגיית הרגיעה

 

לכבוד שבת ואנרגיית הרגיעה, החליטו כעת לחרות בתת המודע שלכם את רעיון העושר.

רעיון העושר מתחיל כאשר אתם מרגישים אושר, התחברו אל האושר בשבת.

אם זה טיול בטבע, נשמו את הטבע לתוך הלב שלכם, נשמו את אנרגיית השפע של הטבע אל תוך ההוויה שלכם. אם זה האושר של הים, הסתכלו על הים והגודל שלו והממדים שלו והעוצמה שלו, ונשמו אותה אל תוככם והכניסו אותה אל תוך לבכם.

אם זה אושר של צחקוק של ילדים שמשחקים ורצים בביתכם או בבית משפחתכם, נשמו את הצחוק של הילדים, הכניסו אותם לתוך הבטן שלכם ומלאו את הבטן שלכם בילדים.

רגעי אושר אלה הינם זרעים של שמחה, אנרגיה של הצלחה שיתנו לכם כוח עצום ליצירה ועשיה והצלחה ביום ראשון, הטענו ברגעים אלה, זה תנאי הכרחי להצלחה.

 

 

 

 

 

אל תדחה למחר את מה שאתה יכול לעשות היום

 

הרבה אנשים דוחים את ההחלטות שלהם ואת הרצונות שלהם למחר .
מחר יהיה יום חדש ...
מחר אני אחליט.....
מחר יהיה טוב ......
בתת המודע אין את המונח מחר . מחר זה לעולם לא .
על מנת לעשות שינוי ולהביא את השפע לחייכם החליטו לעשות עכשיו .
עושר ושגשוג קיימים עכשיו. בריאות היא עכשיו , שלווה היא עכשיו. מצאו את המקומות בחייכם שכבר אתם מצלחים והגדילו אותם בראשכם והתעמקו בהם כך תמשכו לחייכם עכשיו הצלחה ולא תמנעו אותה מכם ע"י האמירה מחר .אמרו לכם במהלך השבת
"הכסף זורם דרכי עכשיו, השפע זורם דרכי עכשיו,

אני מוקף באהבה אני מוקף בשלווה אני מוקף בשפע והרי זה כך..

 

 

 

 

לאהוב, לחשוב חיובי ולהיות מאושר

 

כמה מילים לקראת שבוע חדש הבא עלינו לטובה .
הצלחות ושפע הנן אמונות בתת המודע שלנו ומחשבה נכונה

ותומכת במחשבתנו.
יכולה לשנות ולפשר את מצבנו .
בחר להתחיל את השבוע בחשיבה חיובית.

חשוב חיובי על העבודה שלך... חייך בתוך ראשך לאנשים שאתה הולך לפגוש ... לאירועים שאתה עומד לחוות... אהוב את העבודה שלך ... אהוב את סדר היום שלך... חייך אל האנשים שאתם אתה עובד וברך אותם באהבה ואור ...
כך תראה אך הברכה והשפע יגדלו השבועי ויביאו שבוע של

הצלחות


שבוע מבורך ומואר לכולם

 

 

 

 

הזרימו אנרגיה של שמחה, אהבה וכייף לחיים

 

ללמוד לעשות דברים ולהגיד "איזה כייף" מתוך מקום שאתה מוצא בפעולות של היום יום כייף, גם אם אני קמה בבוקר ועושה כלים, גם אם אני נוסעת לעבודה נסיעה של שעה. להביא את ממד הכיף לחיים. ביום יום אתם מוצאים את ממד הכיף בחיים שלכם, לומר לעצמכם "איזה כייף!"
בבית אריאן לב הרבה פעמים אנחנו המטפלות דואגות להכניס לעצמנו את ממד הכיף לתוך העבודה לתוך היום יום ובכך להכניס תבלין סודי להצלחה ולמגנוט השפע אל החיים שלנו.
התרגיל היומי: כשאתם מתעסקים בענייני כסף או עבודה, אמרו לעצמכם "איזה כייף לי שאני נותנת שירות לאנשים ועוזרת להם", "איזה כייף לי שאני עובד בבנק ונותן לאנשים כסף מהחשבון שלהם וכסף להפקיד בחשבון שלהם",

"איזה כייף לי שאני אחות בבת חולים והחיוך שלי והמילה שלי יכולה להשפיע על כל כך הרבה אנשים",

"איזה כייף לי שאני גננת בגן ותורמת להתפתחות התת מודע של הילדים וליצירת היופי של הילדים".

כשתשננו למעלה מחמש פעמים את המשפט "איזה כייף" כשאתם מתעסקים בענייני עבודה שלכם תתחילו להזרים אנרגיה של שמחה וכיף אל החיים שלכם ולהגביר את השפע בחייכם. ללמוד ליהנות מסביבת האנשים שלכם ולהביא כייף ושמחה לאנשים שאינם מחוברים לאנרגיית השפע בחיים. כשאתה רואה בן אדם שנראה טוב, תחמיא לו, תן את השפע, תעניק את השפע והאור לאחרים.

 

 

 

 

הכסף שאתם משחררים לייקום מפנה מקום

לכסף גדול הרבה יותר

 

 

לעיתים כבר שאנו מרוויחים, מגיעים ההוצאות ואז יש תשלומים לשלם שלעיתים נראים נוראים, מפחידים ומעצבנים, התחושה היא שעד שסוף כל סוף אני מרוויח משהו אני צריך להוציא. גם אם אתם צריכים להוציא ההוצאות האלה אינם הוצאות מבורכות,

שכן הכסף שאתם מוציאים דווקא כשאתם מרוויחים או דווקא שאתם בנקודה שאתם משקיעים ואתם על הקצה,

הכסף הזה כסף מבורך כי הוא כסף שיביא לכם את השפע,

חשוב מאוד לשלם כשאתם אומרים:

אני משלם את תשלומי בברכה, אני יודע שכסף זה מפנה את מקומו לכסף גדול הרבה יותר ולשפע הגדול של חיי.

 

 

 

 

 

 

הערכה עצמית והאמונה שמגיע לי

 

רבים מהאנשים רוצים שפע, מתפללים לשפע, אך יחד עם זאת הם אינם מאמינים עד הסוף שמגיע להם שפע .
נראה להם מוזר לראות את עצמם חיים בבתים מפוארים נראה להם מוזר לראות את עצמם טסים במחלקה הראשונה .חלקם בכלל חושבים שזה לא צנוע, שזה לא בסדר לבקש בשביל עצמי .
כאילו והשפע נועד לאחרים ולא בשבילי, או שמא שזו חוצפה אפילו לחשוב לכיוון או לבקש .
אז בשבילכם הבוקר הסטטוס הזה
הבה חבריי היקרים, נשחק בנדמה לי ... זוכרים מגן הילדים .
באו ונשחק שנדמה לנו שאנחנו עשירים .
בואו ניכנס לאתרים המציגים עיצובים אחרונים של בתים . בואו נבחר, הסלון הזה לטעמי........ הסלון הזה לא לטעמי.......
אני הייתי מעצבת את בתי כך או כך .
אם עולה בכם התנגדות... הסתכלו עליה וצחקו .... כולנו ילדים ..... ילדים של החיים ..... משחק הנדמה לי הוא מפתח להצלחה בחיים אושר ועושר .
מצאו את עצמכם בקניונים והתעניינו בטלוויזיה תלת הממד שאתם רוצים לקנות או בכורסת המסאג'.
אל תדאגו למחיר, יש ספונסר מלמעלה שידאג לשלם, פשוט צאו לקניונים וראו מה מתאים לכם מה הייתם רוצים לבית שלכם .

 

 

 

 

תרגיל לחיזוק ההערכה העצמית ותחושת המגיע לי

 

בכדי לקבל את השפע, ובכדי לאפשר לזה להגיע לחיינו צריך להאמין שמגיע לנו .
ובשביל להאמין שמגיע לנו צריך להגדיל את הערכה העצמית שלנו.
לכן אני מביאה לכם תרגיל בהערכה עצמית, חשוב לעשות זאת. תרגיל זה אמנם ישפר את הערכה העצמית שלכם בענייני שפע אך הוא קביל גם לזוגיות דימוי עצמי וכו'
אז יאללה נתחיל.

1. עצמו את עיניכם, והניחו לעצמכם להיות רגועים ונינוחים.

2. סרקו את זיכרונכם ונסו לאתר הזדמנויות שונות בחייכם בהן הרגשתם בטוחים בעצמכם.

3. הרשו לעצמכם לשוב בזיכרונכם אל אותן חוויות . נסו לשחזר ולחוש מחדש את הרגשתכם מאז. בחנו את התחושה לפרטיה, ושובו להתענג בדמיונכם על אותה הזדמנות חיובית.

4. כאשר אתם מצליחים לחוות את תחושת הביטחון, קפצו את ידיכם לאגרוף, בשעת האגרוף הניחו לתחושת הביטחון העצמי להעצים ולהתחזק. האגרוף הזה הוא סמל להחלטתכם הנחושה לחזק את ביטחונכם העצמי.

5. בעודכם מאגרפים חזק תנו לתחושת הביטחון העצמי להתפרס ולגעת לכול חלק וחלק בגופכם.

6. אמרו: אני הכוח המניע בחיי, אני הכוח המניע בחיי, בכוחי ליצור ולבנות את חיי, בכוחי ליצור ולבנות את חיי, כולי עוצמה, כולי עוצמה, כולי בטחון, כולי בטחון, והרי זה כך.

7. הרגישו את העוצמה הרגישו את הביטחון בכול הגוף

8. חיזרו למודעות מלאה

9. במשך היום קפצו את האגרוף מספר פעמים ותנו לחוויה המעצימה הזאת לקחת חלק מהחיים שלכם ובכך תהפכו אותה חלק מכם

 

 

כוח הדימיון, הכוח שמביא מציאות לחיינו

 

אם נחשוב לרגע שכל מה שאנו רואים ומוצאים כשימושי ומעשי בחיי היום יום שלנו בא בעצם מכישורי הדמיון שלנו,

הבגדים שאנו לובשים, המכוניות שאנו נוהגים בהם, המושבים בהם אנו נחים,הבניינים שאנו רואים, כל אלה ויותר היו לראשונה רעיונות, והחלו כדמיון במוחות של האדם. הרצל אמר "אם תרצו אין זו אגדה", ואכן זה כך.

אני רואה תגובות כועסות ומתרעמות על הסטטוסים שאני כותבת, הסטטוסים נראים להם מנותקים מהמציאות, שכן המציאות הינה קשה, שלילית וכואבת, גם המציאות הזו החלה כדמיון ורעיון בראשם של האנשים, הדרך לשנות את זה היא הדרך להאמין והיא הדרך להשתיל בראשנו מחשבות חדשות דרך הדמיון ודרך האמונה.

אם נאמין שהשפע נמצא בשפע ונגיש לכל אחד, נזרע רעיון חדש בראשנו שיביא מציאות חדשה לחיינו.

הכוח של הקוונטים והכוח של המוח וכוחו של הרצון הינו הכוח החזק ביותר, כאשר אנשים ילמדו להשתמש בו, יהפכו את זה לשגרה יום יומית, לא משנה מה המציאות הנוכחית, אנו נראה איך המציאות הכלכלית משתנה ללא היכר ונאפשר לעצמנו לחיות בשפע שמגיע לנו.

זכרו, רק לפני 65 שנה מדינת ישראל הייתה גם רעיון ודמיון בלבד.

 

 

 

אויבי השפע וגוזלי הממון הנמצאים בתוככם

 

אויבי השפע וגוזלי הממון אינם אנשים חיצוניים, אלו הפחדים שלך, גינוי עצמי ובקורת עצמית הקיימת בתוכם. תכונות אלו יוצרות רעל נפשי בתת המודע שלכם. הן מרעילות אתכם מבפנים ויוצרות סדקים בכלי השפע שבניתם. שימו לב היכן אתם מבקרים את עצמכם שימו לב היכן אתם מגנים את עצמכם והימנעו מהפחדים.
הוציאו רעלים אלו מראשכם , ממש התאמנו בכך להוציא רעלים אלו מראשכם .
ומלאו את ראשכם במחשבות בונות ומאירות של אהבה, סיפוק הגשמה ואמונה .
אתם אלו השולטים בראשכם!
בראשכם יושבת ממלכה אלוהית בדקו שהממלכה הזאת מחוברת
אל כוחות האל - אהבה, אור, סיפוק ואמונה .
ועקרו אותה מכוחות האופל - שנאה, קנאה, ספק ובקורת
 
 
 
 
 
 
 
שירו שיר, שיר שפע
 
בנו לכם חמשיר המכיל את המשפטים והמנטרות שאתם רוצים לתכנת ושירו לכם אותו, תת המודע קולט באופן מדויק שירים,
וגם אם יש מגבלות ואמונות חוסמות, השיר מצליח לעבור אותם ולהתחבר למציאות. השיר האישי שלי הבוקר הוא:
השפע פתוח עבורי יותר ויותר
אני מגשימה כל יום את ייעודי יותר ויותר
אני מכניסה את האור לחיי ולחיי הרבה אנשים
אני אוהבת את חיי ואוהבת את אלוהים
והרי זה כך
 
 
 
 
 
 
אתה מעצב את העולם שלך
 
אתה מעצב את העולם שלך, כל מה שאתה חווה זה פרי הדמיון והרעיונות שלך.
דמיין תנאים ונסיבות בחיים המכבדים והמרוממים והמשביעים רצון.
דמיין שהבוס שלך אומר לך בדיוק את מה שרצית כל כך לשמוע,
שב בשקט, עצום את העיניים ודמיין ותרגיש כאילו הוא ממש נמצא שם ואומר לך את מה שאתה כל כך רוצה לשמוע.
שב בשקט, הקפא את תשומת הלב שלך והרפה, אם אתה לא נרגע, לא תשיג תוצאות מהתמקדות זו. כשאתה רגוע ושליו התת מודע מתחיל לתכנת את עצמו.
דמיין ממש את הבוס או את הלקוח או את העסקה שצריכה להיות כאילו היא ממש קוראת עכשיו. תשמע את הקול של אותו אדם, מה בדיוק הוא אומר לך, תרגיש מה זה גורם לך להרגיש, תרגיש כמה הוא מתרגש להגיד לך את מה שהוא אומר, הקשב לזה בקשב רב ואל תכחיש ואל תשים ספק למה שאתה שומע, גרום לכל החושים שלך ממש להיות שם, שים לב במבט בעיניים של האדם שאתו אתה מדבר, שים לב לאנרגיה, שים לב לתחושה, תרגיש אותה בגוף בתוך הלב שלך, ותפקח עיניים לעוד יום מוצלח.
תרגיל זה יש לעשות פעם ביום בשעות הבוקר.
 
 
 
כסף של טומאה וכסף של יושרה
 
ולנו רוצים לעשות כסף, להרבה מהאנשים ישנה אמונה שכל האמצעים כשרים להשגת המטרה, בשביל לעשות כסף מותר הכול, מותר לגנוב רעיונות, מותר לגנוב לקוחות, מותר לדרוס אנשים בדרך או למכור לאנשים דברים שהם לא צריכים, העיקר לסגור קופה. אני זוכרת אישה שפעם אמרה לי, "אם תלך ישר ישר, תשלם מיסים, תכבד אנשים... תגיע ללשכת הרווחה".
בדבר מוטעה באופן מהותי ויוצר חסימת שפע ענקית אצל האדם, גם אם האדם נהנה כרגע משפע, מתחילה להיות לו חסימה שתבוא לידי ביטוי בשלב מאוחר יותר בחייו, או במצב בריאותי. כסף שאין עליו ברכה הוא שלא שווה בכלל, אלו שטרות עם מספרים חסרי ערך, איך שהכסף יכנס הוא יצא החוצה והוא ימנע מכם את השפע. פתאום יהיה קלקול בבית של משהו, פתאום קנס וכדו', כסף מבורך זה כסף שעושים אותו מאהבה שהוא מגיע מנתינה ואמונה ושהצד השני מרגיש טוב לשלם אותו, שאין צד אחר שמרגיש שהוא נדרס, אין צד אחר שמרגיש שהכניסו לו יותר מדי, ואין צד אחר שמרגיש, אפילו בתת מודע שלו, מרומה. ברכו את הכסף, בדקו את מחשבותיכם ודאגו שהוא יגיע ממקום מבורך.
 
 
 
 
תתנו מהידע שלכם, תעצימו אחרים ותקבלו פי שמונה מהייקום
 
כשהתחלתי את דרכי, הייתי בת 26, והייתה לי שכנה שהייתה מנהלת בכירה, ותמיד אמרתי לה שאני רוצה לנהל את העסק שלי ולעבוד עם האנשים מתוך מקום של Win-Win, החזון שלי זה להעצים ולטפח את האנשים, לחלק להם את כל הידע שלי להעצים אותם ולראות אותם גדלים. אני זוכרת שהיא הסתכלה אלי מעבר למשקפים העגולות, נפעמת ולא מבינה, היא אמרה לי "יקירתי, את תמיד צריכה שיהיה לך ידע שלא העברת, תמיד הכוח צריך להיות בידיים שלך, ותעבירי ידע, אבל תדאגי שזה מעט ורוב הידע אצלך ביד ובלעדיך לא יוכלו באמת לעשות דבר".
אני זוכרת שהסתכלתי לשכנתי בעיניים ואמרתי לה, אם ככה, אני לא אוכל לעבוד, אם ככה אני ארגיש חנק, אני רוצה להקים עסק וחזון שבו אני אתן הכול, את כל הידע שיש לי לאנשים, ואני אראה אותם צומחים, אני מאמינה שהצמיחה שלהם תהיה גם הצמיחה שלי.
ואז היא אמרה, "אם זה כך אז אל תכשירי אנשים", אמרתי לה, אני יעשה את זה בדרך שלי עם האמת הפנימית שלי, אם אכשל, אז אכשל, אם לא, לפחות הלכתי עם האמת הפנימית שלי, נכון להיום יש למעלה מ 180 מטפלים שעובדים לפי שיטת אריאן לב לתת מודע, או שהינם מומחים לתת מודע ויסודות עבודתם מגיעים משיטת אריאן לב, אנשים אלו צמחו והתפתחו, חלקם עבדו אצלי בבית אריאן לב, וחלקם רק למדו שם. האושר, השמחה, הגאווה והשפע שזה מביא, גורמים לי לפתוח את הלב ולהתענג פעמיים, כי פעם אחת הצלחתי באמת במה שרציתי, ופעם שנייה, כי עשיתי את זה לפי האמת שלי. לכן אני ממליצה לכם חבריי, לכבוד שבת, פתחו את הלב ותנו, אל תפחדו לתת, תנו כמה שיש לכם, ועד הסוף, כך תראו שתקבלו ידע נוסף, מאחר שפיניתם מקום לידע חדש כי שחררתם את הישן, ותקבלו מהיקום פי -8 כי הגדלתם את הלב שלכם והגדלתם את יכולת הקבלה שלכם.
שבת שלום חברי האהובים.
 
 
 
אמונות חוסמות שפע אצל נשים
 
הרבה נשים מתקשות לצבור נכסים ולייצר להם מציאות כלכלית של חופש, הן לכודות בתוך מגבלות וחסימות שנוצרו ע"י החברה ונוסדו ע"י החברה במשך השנים, זה מגיע מתוך האמונה שהאישה בעצם בעלת משכורת שניה.
משפטים כמו "זה משכורת יפה בשביל אישה",
"הגבר מרוויח את המשכורת העיקרית",
על אף שגם היום הרבה נשים מעיזות יותר, מבטאות את עצמן יותר ומבקשות עבור עצמן יותר, עדיין יש הרבה נשים שלא מצליחות ליצור להם עצמאות כלכלית ונכסים רבים כפי שבאמת היו רוצות, הן מחכות כמו בסיפור של סינדרלה, לגבר ולנסיך שיציל אותן ויחלץ אותן מהמציאות הכלכלית וייצור להן מציאות כלכלית חילופית.
אמונות אלה מגבילות את הנשים שביננו וגורמות לנשים להשתמש באנרגיה גברית ולהתנתק מהאנרגיה הנשית שלהן בכדי להצליח, ומי שכבר רוצה להצליח צריכה בעצם להפוך את עצמה באיזה שהיא צורה לגבר. השבת הזאת נתכנס באמונה נשית, נתחבר לנשיות שלנו, נבדוק מה האמונות הפנימיות שחוסמות אותנו כנשים, אמונות כמו
"נשים לא יודעות להתנהל עם כסף", "נשים עושות קניות נפשיות", נאפשר לעצמנו לראות אותם, לרשום אותם ולהחליף אותם באמונות חדשות, תומכות ומעודדות. מוזמנות להגיב ולרשום איזה אמונות שחררתן ואיזה אמונות חדשות הפנמתן במטרה ליצור לנו חופש ושוויון כלכלי