המרכז לשינויי חיי באמצעות תת המודע
חדשות ועדכונים
לחצו כאן לקבלת המדריך
"כיצד לחיות חיים מלאים"

האמת

 

 

 

לכל אחד יש את האמת הפנימית שלו

 

לכל אחד יש את האמת הפנימית שלו, האמת הפנימית זה האני האמתי של האדם, האמת הפנימית נמצאת בתוך ליבו של האדם.

בצד ימין של הלב, בחלק התחתון, ישנה נקודה של אור, הנקודה של האור הזאת היא הניצוץ האלוהי, היהלום שקיים בתוך כל אדם.

בתוך הנקודה הזאת נמצאת האמת של הבן אדם, מי הוא באמת?

מה הוא באמת רוצה? מי הוא האני הפנימי שלו הטהור?

ומה האמירה שיש לו להגיד לעולם?

אני מזמינה אתכם לחפש את האמת הפנימית שלכם ולגלות אותה בחודש האמת בבית אריאן לב.

 

 

 

 

האם אנחנו באמת אומרים את האמת?

 

הרבה אנשים מחפשים אחר האמת ורוצים שיגידו להם רק את האמת,

גם בבית משפט אנו נשבעים שאנו אומרים את האמת ושום דבר אחר פרט לאמת, אך אנשים רבים אינם מוצאים את האמת ולפעמים מתבלבלים ולא יודעים אם יש אמת בכלל. בכדי לגלות את האמת עליכם לשים לב שאתם נמצאים במצב של אמת, שאתם אומרים לאחרים את האמת שהם חושבים.

אם אדם שואל אתכם איך אתם מרגישים אתם אומרים לו את האמת של מה שאתם מרגישים, אם החברה שואלת איך הצבע בשיער ואני אומר לה יפה ואני לא מתכוון לזה, אם הבן זוג מנסה להאשים אותי בדבר מה ואני אומר משהו מנוגד למה שאני חושב, אני מתרחק מהאמת.

בכדי להגיע לאמת הפנימית ולשמוע אותה ולדעת מהי ומי אני, נסו במשך 28 יום לומר באמת את אשר אתם חושבים ואשר אתם מרגישים.

 

 

 

האמת של איינשטיין ונלסון מנדלה

 

איינשטיין טען שהאמת היא יחסית, שאין באמת אמת ודאית אלה שהאמת היא בעיני המתבונן ובעיניי המסתכל. הוא טען שיש אמת יחסית פרטית שזו בעצם ההסתכלות האישית של כל אדם, לעומת זאת הוא טען שיש אמת יחסית קולקטיבית שזה סך האמת של קבוצת אנשים שדוגלים באותה אמת ואותה זווית ראיה ועל כן הם קוראים לה "אמת".
האמת של נלסון מנדלה שכל בני האדם שווים, שאין הבדל בין המינים ובין הגזעים ושלכל איש מגיע החופש שלו.

 

 

 

 

מהי האמת שלך? ציפור הנפש שלך?

 

לכל אדם יש את האני האמתי שלו, הלב שלו, הנשמה שנמצאת בתוכו, בואו ניקח את הערב הזה ונעצום את העיניים ונתבונן באזור הריאות, באזור הריאות והלב יש ציפור הנפש שהיא בעצם הקול הפנימי של האדם. שימו לב איזה שיר שרה לכם ציפור הנפש? האם זה שיר שמח או שיר עצוב, השיר ששרה ציפור הנפש שלכם, זו האמת שלכם וזה מה שאתם מרגישים באותו זמן נתון וזאת האמת היחסית שלכם לזמן זה.

 

 

 

 

 

מי אני?

 

איך אני יכול לדעת מה האמת שלי ומי אני? ומה המקצוע שלי? איך אני יכול לגלות את האמת שלי ומי אני בעולם? אדם נולד לעולם כשהוא מחפש אחר האמת ואחר האני האמתי שבתוכו. היקום כולו עוזר לו ומשקף לו את עצמו, את האמת שלו והייעוד שלו. התבונן סביבך, ראה את חברך או החברים שאתה רוצה שיהיו לך, הם משקפים לך את האמת שלך ואת מי שאתה. התבונן בחברים שאתה רוצה שיהיו לך או במקומות שהיית יכול להיות אם יכולת להיות, שהיית רוצה לנסוע לשם. הם מראים לך את הכיוונים שאליהם אתה צריך להגיע ולשם האני האמתי שלך רוצה ללכת, ולשם הוא רוצה לגדול.

 

 

 

 

 

 

להיות אמיתי זה להיות אני אדם בעולם


אין אמת מוחלטת, יש רק רגעים אמתיים שהם מיצרים אמת אחת גדולה, בשביל לחיות את האמת שלך, תחיה כל רגע מתוך אמת, מתוך חופש, מתוך בחירה, מתוך הנאה רצופה לרגע הזה, אל תחשוב על המחר, התמסר אל הרגע ותאפשר לעצמך להרגיש את עצמך ולהיות עצמך בכל רגע נתון

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

להיות אמיתי זה להיות מחובר לכל החלקים שבי

 

להיות אמתי זה להיות מחובר לכל החלקים שבי, בכל אדם הוא עם שלם, כל אדם הוא 12 השבטים, בכל אדם ישנם כמה וכמה חלקים שלפעמים חושבים אחרת ומרגישים אחרת, לפעמים יש חלקים כועסים, ולפעמים יש חלקים שמחים,

לפעמים יש חלקים אוהבים ולפעמים יש חלקים תוקפניים. כל החלקים שלנו הם אנחנו. בכדי למצוא את האמת שלנו ולהיות אמתיים עם עצמנו עלינו להכיר את העם ששוכן בתוכנו, את כל החלקים שלנו, לאפשר להם להתבטא, לאהוב אותם ולשנות ולתקן את אותם חלקים התוקפניים, הכועסים והלא נעימים.

 

 

 

 

 

 

האמת של אריאן לב

 

כל אחד מאתנו הוא יהלום נדיר ומיוחד, היהלום נמצא בתוך כל אחד, מחכה שתגעו בו, מחכה שתציגו אותו לעולם.

שנים של מערכות יחסים קשות בין בני האדם שיצרו חוויות של חוסר אמון,

פגיעה, נטישה ודחייה, יצרו מחסומים בתוך תת המודע הנועלים את היהלום שלנו ומונעים מאתנו לשחרר אותו לעולם, כתוצאה מחסימה זו מרגיש האדם כלוא בתוך עצמו, חווה חוסר סיפוק, חוסר שמחה, לעיתים מרגיש בודד בתוך החברה ומביא מחלות לחייו.

אריאן לב מאמינה שבתוך כל אחד מאתנו יש את הכוח להתחבר אל אותו יהלום, לאפשר לו לזהור ולפרוח בעולם ובכך לשנות את חייו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

האמת של בית אריאן לב

 

כל אחד מאתנו הוא יהלום נדיר ומיוחד, היהלום נמצא בתוך כל אחד, מחכה שתגעו בו, מחכה שתציגו אותו לעולם.

שנים של מערכות יחסים קשות בין בני האדם שיצרו חוויות של חוסר אמון, פגיעה, נטישה ודחייה, יצרו מחסומים בתוך תת המודע הנועלים את היהלום שלנו ומונעים מאתנו לשחרר אותו לעולם, כתוצאה מחסימה זו מרגיש האדם כלוא בתוך עצמו, חווה חוסר סיפוק, חוסר שמחה, לעיתים מרגיש בודד בתוך החברה ומביא מחלות לחייו.

אריאן לב מאמינה שבתוך כל אחד מאתנו יש את הכוח להתחבר אל אותו יהלום, לאפשר לו לזהור ולפרוח בעולם ובכך לשנות את חייו.

 

 

 

שבת שלום, שבת של אמת

 

בשבת הזאת תאפשרו לעצמכם להיות יותר אמתיים עם עצמכם, מצאו את עצמכם עושים דברים שבאמת גורמים לכם להרגיש טוב, היו עם אנשים שמשמחים אתכם.

אם בא לכם לנוח, תנוחו, אם בא לכם להתעמל, תתעמלו, אם בא לכם לאכול דברים אסורים, תאכלו, אפשרו לעצמכם פשוט להיות השבת הזאת, להיות אתם בלי ייסורים, בלי נקיפות מצפון, בלי בסדר ולא בסדר, פשוט לעשות מה שבא לכם וככה תחוו שבת חופשית ואמתית עם עצמכם.

 

 

 

 

 

 

 

 

שבת של שחרור והתקרבות לעצמנו

 

"שבת בבוקר! יום יפה, אמא שותה המון קפה, אבא קורא המון עיתון, ולי יקנו המון בלון."
שבת זה הזמן הטוב ביותר לאפשר לעצמנו להשתחרר, להשתחרר מהמחשבות, להשתחרר מהדאגות, להשתחרר לאן שיוביל היום של מחר. השחרור המוחלט הזה והיכולת להתנתק כמעט לחלוטין מהמחשבות היום יומיות מאפשר לשקט ורוגע פנימי להיכנס לכל המערכות הפנימיות של הגוף. כאשר אנו מאפשרים לשקט הזה להיות, מתחברים לאנשים שאנחנו באמת אוהבים ונחים, אנו מאפשרים לעצמנו להיות יותר קרובים, יותר קרובים לעצמנו, יותר קרובים לחלקים שבתוכנו ופותחים תדר של הקשבה לאמת שלנו.

 

 

 

 

הדרך לשחרור האני האמתי

 

האני האמתי שלנו זה הרצונות שלנו , האופי שלנו, מי שאנחנו מתחבא בפנים ולפעמים מציץ אל העולם.

אנחנו רואים את העולם מאחורי קיר, לפעמים רוצים להגיד את מה שאנחנו באמת חושבים ומאמינים ושותקים, לפעמים איזה שהיא להבה מאתנו רוצה להתפרץ, להביע את עצמה, לבקש יותר אהבה, אהבה מהזוגיות, הערכה במקום עבודה, יותר כסף, יותר שלווה... ואנחנו שותקים.

השבת הזאת ניקח את ההזדמנות ונתחבר לרגשות ולרצונות שלנו, אל הפנימי שלנו, ונאפשר לקיר הזה מעט להיפתח ולעצמנו יותר להיחשף, נעבוד על זה במשך 21 יום, ונשחרר את האני האמתי שלנו החוצה ונשבור את הקיר והחומה לצמיתות כי מגיע לנו להיות חופשיים, בקיום, לבטא את מי שאנחנו והעולם רוצה וצמא לביטוי הזה.
בוקר אור, מלא ביטוי ושמחה.

 

 

 

 

מה אני רוצה לעשות השבוע?

 

שבת בערב, לקראת יום חדש של עבודה, חשוב לבצע התרעננות של מחשבה, לרשום על כתב את כל המשימות ואת כל הרצונות החשובים לי ולאמת הפנימית שלי השבוע, מה אני רוצה לעשות, אם זה בתחום העשייה המקצועית, אם זה בתחום הפינוק האישי, לקנות לעצמי יותר בגדים, ללכת לעשות מסג', להצטרף לתוכנית למידה, ללכת להרצאה. אם זה במסגרת הבין אישית הזוגית, או אם זה במסגרת מערכת היחסים עם הילדים. רשמו מה אתם רוצים באמת לעשות במהלך השבוע, הקפידו על הפרטים הקטנים. כאשר אתם רושמים את אשר אתם רוצים אתם ממוקדים ברצונות ובצרכים של האני האמתי שלכם מבפנים ואתם נמנעים מהשחות של גורמים מבחוץ המונעים מכם באמת ללכת עם הרצונות שלכם ומביאים אתכם למצב שאתם מסיימים את השבוע עם מעט הצלחות במשימות שאתם רציתם ויותר היענות למשימות של הסביבה. השבוע יתחיל כשאתם ממוקדים עם הרצונות שלכם ועם האמת הפנימית שבכם

 

 

 

 

שני החלקים שבי, המואר והחשוך

 

רבים מאתנו שואלים מי אני? האם אני זה גם הפחדים שלי? האם אני זה גם הכעסים שלי? האם אני זה גם המקומות בהם אני מרגיש אשמה ולא בסדר?

רבים האנשים מתייסרים מפחדים, חרדות וכעסים, מאבקים ומריבות. פחדים וחרדות אלו, על אף שנמצאים בתוכנו, אין הם האני האמתי שלנו, האני האמתי שלנו זו הנשמה הטהורה השוכנת בקרבנו וברגעים מסוימים במהלך הילדות המוקדמת נעתקה נשמתנו מתוכנו בעקבות אירועים שגרמו לנו פחד, כעס, צער, אשמה או קנאה.

אירועים ראשונים אלה יצרו בתוכנו את הכאב ואת הרגשות השליליים הללו.

עם השנים אנו גדלים כאילו בתוכנו שני אנשים, החלק האוהב, המואר והשמח שהוא האני האמתי, לצד החלק המפחד, הכועס והמאשים.

בעקבות אירועים כואבים אלה שחזרו על עצמם שוב ושוב אנחנו רואים בחלק הכועס

והכואב והמפחד כאילו החלק השומר עלנו והמגן עלנו שלא נפגע ולא נכאב שוב.

החלק הזה הוא חלק שמונע מאתנו לזרום בתוך נתיב החיים שלנו, מונע מאתנו לשחרר את האני האמתי שלנו, והאני האמתי שלנו נמצא בתוך מחסום של כאב ויגון, רק חיבור אל אמונה ואהבה פנימית כלפי עצמנו וחיצונית לזולתנו יאפשרו לנו לשחרר את מחסום הפחד והכאב מתוכנו ולהתחבר אל האני האמתי שזה האור והזוהר שנמצא בכל אחד מאתנו.

 

 

 

 

הגדרת העצמי שלי

 

רבים מאתנו שואלים בעצם מי אני? מי אני זה בעצם הגדרת העצמי איך שחוויתי את עצמי במהלך השנים הראשונות של חיי, אם היו לי התנסויות של הצלחה, אני ארגיש מצליחן, אם היו לי התנסויות של אכזבה אני ארגיש מאוכזב, אם היו לי התנסויות של גם וגם אני ארגיש את שני הדברים גם יחד. תפיסת האני נבנית במהלך השנים הראשונות ועד גיל 20. רבים מהאנשים נאחזים באותה תפיסה ורואים אותה כאמת מוחלטת וכאמת וודאית.
בכדי לחוות א עצמי מחדש או לאפשר לעצמי צמיחה אמתית, עלינו
1. לערוך רשימה איך אני תופס את עצמי ואך אני רואה את עצמי מול החברים שלי, מול המשפחה שלי, עם עצמי ועם העולם.
2. לאחר שרשמנו רשימה זאת נבדוק בפנים על איזה זיכרונות ראשוניים תפיסה
זאת יושבת, האם אלו זיכרונות מבית ספר? האם ככה ההורים שלנו אמרו לנו על עצמנו? מאיפה הגיעו אמונות אלו? האם ראינו ככה את ההורים שלנו מתנהגים לעצמם?
3. שחרור האמונות והתפיסות העצמי שאינן מתאימים לנו, עריכת רשימה של אותן אמונות שאינן מתאימות ושריפתם באש או קשירתם לבלון הליום ושליחתן לשמיים למעלה.
4. רשימה של תכונות שאני מאמין שיש לי, או שאני מכיר שיש לחבר שלי, או דמות אחרת ואני רוצה לרכוש אותם. כמו למשל אני רוצה להיות בעל ביטחון עצמי, נאהב ואהוב ע"י אנשים, אדם שמאמין בעצמו ומילה אצלו היא מילה.
5. לאחר שרשמנו את האמונות החדשות יש לקרא אותם כל ערב שלוש פעמים ולהניח אותם בפרק קנ"צ בתהילים ליד המיטה בתוך 21 יום אנו עוברים טיהור משמעותי של אמונות מגבילות ופותחים את התודעה שלנו לתפיסת עצמי חדשה, מצליחה יותר ומבורכת יותר.

 

 

 

איך אתה תופס את עצמך?

 

הידעת
תפיסת העצמי שלך נמצאת באזור המודע שלך, איך שאתה תופס את עצמך כך גם העולם יראה אותך, ויגיב אליך. בחר לעצמך תפיסה חיובית, החזק תמונה חיובית שלך בראשך, ותראה איך העולם מגיב אליך בחזרה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מהי האמת שלך?

 

רבים מהאנשים מחפשים אחרי האמת ושואלים מה זו האמת, ומה באמת אמתי, איך יכול להיות שיש זוג שיוצא ומבלה ביחד ואחד מרגיש מאוהב בצורה בלתי רגילה והשני לא מרגיש כלום אלה מרגיש שהיה לו נחמד. שניהם שותפים לאותה חוויה שניהם שותפים לאותו ערב, אז מה באמת נכון?

האם באמת הייתה שם אהבה?

או שמה הערב היה נחמד בלבד?

האמת היא שאין אמת אבסולוטית , אלא יש פרשנויות .

מה שמרגיש האדם באותו הרגע זו היא האמת שלו. אז כך שיתכן שבאותו רגע נתון

באותה חוויה נתונה כול אחד מהאנשים ייתן לה פירוש שונה .

איך נדע מה אמתי?

אם נתבונן ברגשות שלנו ובתחושות שלנו באותו הרגע נבין ונדע מה אמתי עבורנו.

החוויות שלי והרגשות שלי זה בעצם האמת שלי, ועל כן יכול להיות מערכת יחסים שבה

אחד ירגיש אהבה ענקית והשני ירגיש שרק נחמד לו, אין אמת מי צודק, האמת היא בחוויה ומה אנחנו מרגישים.

בכדי למצוא את האמת שלך התבונן ברגשות שלך, בכדי לגלות את האמת של בין הזוג שלך עלייך לצאת לרגע מהרגשות שלך ולהתנתק מהם לחלוטין .

להתבונן באחר באופן אובייקטיבי ולחוש מה האחר מרגיש . השילוב בין הרגשות שלכם לרגשות האחר יוצר את האמת הרגעית
(הדבר נכון לכול מערכת יחסים).

 

 

 

 

להתחבר לילד הפנימי בכדי למצא את האני הפנימי

 

כדי למצוא את האני הפנימי שלי חשוב להתחבר לילד הפנימי שלי, אותו ילד שהגיע לעולם מושלם ושלם, אותו ילד מכיל בתוכו את כל הפוטנציאל שגלום בתוכנו.

בכדי להתחבר לילד הפנימי אפשר לעצום את העיניים, לשים ידיים על הבטן ופשוט לדמיין שאנו יורדים 10 מדרגות מהמוח לכיוון הבטן, ונמצאים עם המודעות לכיוון הבטן, נסו לפגוש שם דרך הדמיון את הילד הפנימי, לראות מה הוא לובש ואיך הוא מרגיש, לשאול אותו מה המתנות שלו, מה החלומות שלו ומה הכישרונות שלו, ומה בעצם הוא בא להגשים, היו בהקשבה, אפשרו לעצמכם פשוט לתת לילד הפנימי לספק לכם את כל התשובות, אם ישנן חששות ופחדים, תנו להם פשוט להיות ותשחררו אותם מראשכם, הקפידו להיות בהקשבה ולהיות בהקשבה לילד הפנימי ולגלות את סודותיו. גילוי זה יחבר אתכם חיבור עמוק אל האני האמתי שלכם.

 

 

 

 

 

להשתחרר בכדי לשחרר את האני האמיתי

 

בכדי לשחרר את האני האמתי חשוב לאפשר לנו להשתחרר ולעשות דברים שטותיים וכיפיים לפעמים, לצאת מתוך המסגרת, לצאת מתוך החוקים, לצאת מתוך המחשבה של מה חושבים ופשוט לאפשר לעצמנו להתפרק, לזרום ולעשות שטויות ולהשתולל. אפשר לקרא לזה, פשוט רגעים של כייף וחופש.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

האם אתה חי לפי האמת שלך?

 

בכדי לדעת כמה אתה שוקל עליך לעלות על המשקל או לראות לפי תחושתך בבגדים. בכדי לראות איך אתה נראה עליך ללכת למראה ודמותך תתגלה. בכדי לדעת האם אתה חי את האני האמתי שלך עליך להתבונן בכל מציאות חייך. אנשים שאתה בקשר, תכניות הטלוויזיה אותם אתה אוהב, בריאותך הפיזית, מצב חשבונך בבנק, מבנה הגוף שלך, כל אלה ואחרים הינם מראות של האני הפנימי שלך האישי. התבונן במראות חייך וראה האם אתה מאושר אתם, האם טוב לך? האם אתה מרגיש סיפוק? האם אתה מרגיש שמחה? או איזה שהוא תהליך של התפתחות וגדילה. אם אתה עונה חיובי לשאלות אלו, משמע שאתה חי לפי האמת שלך, אם התשובה היא שלילית או חלקית לשאלות אלו, משמע שהאני האמתי שלך כבול ואלו המקומות בדיוק הדורשים התבוננות עמוקה ולתחילתו של שינוי. מאחלת לכם חופש, צמיחה ואמת
שלכם אריאן לב.

 

 

 

האם הילד שלך משקף את הילד הפנימי שלך?

 

רבים האנשים מתנתקים ובורחים מעצמם למחשבות היום יום ולרצונות המחר, בריחה זו לעיתים מנתקת את האדם מהרגשות שלו, מהאני הפנימי שלו, ומהאמת הנצחית שלו.
אחד הדרכים שהטבע יצר על מנת לחבר אותנו לאמת אלו ילדים, הילד שלך משקף את הילד הפנימי שלך, רגשות ותחושות שאתה חש אליו אלו רגשות ותחושות שאתה חש כלפי עצמך וכלפי הילד הפנימי שהיית, הורים שמתעלמים מילדיהם, מתעלמים מעצמם, הורים שמרגישים שילדיהם חסר אונים וחסר יכולות, או בעל הפרעות כאלה ואחרות, הם הורים שאיפה שהוא בתת מודע מרגישים זאת כלפי עצמם. הילד שלך הוא הדבר הכי קרוב אליך שהולך אתך כל החיים, הוא בא לסמן לך מראה אל הקשר שלך עם עצמך, שימו לב והתבוננו איך אתם מתייחסים אל הילדים שלכם, מה אתם חושבים עליהם, אפילו מחשבות קטנות שעולות אל הראש, רשמו אותם ואז חפשו וראו איך אתם רואים את זה על עצמכם ועל הילד הפנימי שבכם.
ככל שתלמדו לקבל את ילדכם ללא תנאי, להיות שם לידו, להכיר אותו ולאהוב אותו, ככה תקבלו יותר את עצמכם וחלקים אחרים בנשמתכם.
 
 
 
בכל אחד מאיתנו קיימים הזרעים של ההורים שלנו
 
"כַּבֵּד אֶת אָבִיךָ וְאֶת אִמֶּךָ, כַּאֲשֶׁר צִוְּךָ ה' אֱלֹהֶיךָ, לְמַעַן יַאֲרִיכֻן יָמֶיךָ, וּלְמַעַן יִיטַב לָךְ, עַל הָאֲדָמָה, אֲשֶׁר ה' אֱלֹהֶיךָ, נֹתֵן לָךְ" דברים ה',ט"ז

מגיל קטן תהיתי ולא הבנתי את הדיברה המוזרה הזאת, הבנתי מה הכוונה בלכבד את ההורים, לתת להם כבוד, אם כי בהתחלה כשהייתי קטנה חשבתי שאני צריכה לקנות להם סוכריות, אחרי זה הבנתי שהכוונה לתת להם כבוד.
אבל דבר אחד לקח לי שנים לחשוב ולהבין, למה לכבד את ההורים קשור לזה שאני אחיה יותר? הרי אם אני אכבד אותם, הם יהיו יותר שמחים והם יחיו יותר, מה הקשר אלי? עם השנים והחקר שעשיתי בתת המודע, קבלתי את התשובה, בכל אחד מאתנו קיימים זרעים של ההורים שלנו, המחשבות והרגשות והאמונות של הורנו בגילאים המוקדמים נצרבו בתת המודע שלנו והפכו להיות חלק מאתנו. אנו מתוכנתים על ידי אותן אמונות ברבדים העמוקים והבסיסיים ביותר, כאשר אתה כועס על ההורים אתה בעצם כועס על עצמך, כאשר אתה מתנתק מההורים אתה בעצם מנסה לנתק חלקים מעצמך. בכדי לעשות שלום בית פנימי יש להתחבר לאותן אמונות ורגשות פנימיים שיש לנו כלפי ההורים, לשחרר אותם בתוך עצמנו ולבצע תהליך של ריפוי וצמיחה פנימיים אישיים וכך נוכל לשחרר את העבר לעבר, לכבד את הורנו ולחיות חיים אמתיים, חופשיים בתוך שלום בית פנימי אמתי.
 
 
 
סליחה עצמית בכדי לשחרר את האני האמיתי שלי
אנשים רבים מנסים לשמוע את הקול הפנימי שלהם, את האמת הפנימית שלהם, ומתקשים. אחד הדברים שגורמים לכך להיות הינם רגשות אשמה וכאב אישי שיש להם בפנים כלפי עצמם. רבים מהאנשים מרגישים שהם אשמים, שהם לא היו בסדר, מלקים את עצמם על בחירות שעשו במהלך חייהם, יש כאלה שסובלים בכעס והאשמה עצמית על כך שהיו הורים לא טובים ולא היו מספיק עם הילדים, או לא היו מספיק קשובים אל הכאב שלהם.
יש כאלה שמאשימים את עצמם שבגללם נגרם מוות של אדם קרוב כזה או אחר. יש כאלה שמרגישים שבגלל שהם היו לא בסדר הם פוטרו ממקום עבודה או הסתיימה מערכת יחסים. הכאב והכעס והספק יוצרים פער שמפריד בין האדם אל האמת שלו. קשה לאדם להקשיב אמת שלו כאשר הוא סוחב אתו כל כך הרבה רגשות קשים כלפי עצמו.
בכדי להגיע לאמת הפנימית, להקשבה עצמית, קחו לכם היום יום של סליחה פנימית, מחלו לעצמכם, הבינו שעשיתם את הדבר הטוב ביותר באותה תקופה בהתאם למי שהייתם אז, הבינו שאנכם מושלמים וכולם טועים, והבינו שאחרים צריכים את הטעות הזאת כדי ללמוד בעצמם להתקדם וללכת הלאה בחיים. היו כנים עם עצמכם ומחלו לעצמכם מעומק לבכם ונשמתכם ותשחררו את העבר ואת האני האמתי.
 
 
 
 
חיזוק הקשר בין האני לעצמי

השבת נחזק את הקשר בין האני לעצמי, בכל אחד קיימים שני חלקים, שני חלקי אישיות שחיים ביחד אחד לצד השני החלק שרוצה להתקדם, להגשים את הפוטנציאל, לחוות יותר והחלק המפחד החושש שיעשה הכול על מנת להשאיר את הבן אדם באותו מקום המוכר והידוע ולמנוע ממנו לעשות שינוי. אני מכנה את שני החלקים האלו MY ו- SELF , השבת נתמקד בלחבר בין שני החלקים, בלבצע שיחה דמיונית בין החלק ה MY וחלק ה- SELF וליצור ביחד Myself חזק ואיכותי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לחיות מתוך האני האמיתי

 

לחיות מתוך האני האמתי, זה לחיות רגעים של אמת, אנשים מחפשים אמת נצחית, אמת שלמה ומוחלטת, אבל האמת היא שבשביל לחוות את האמת צריך לחוות רגעים קטנים אמתיים, רגעים בהם אתם ממוקדים בכאן ובעכשיו, מחוברים כולכם לחוויה שנעשית באותו רגע, נהנים ממה שיש לאותו אירוע בחייכם לתת לכם, בכך אתם חווים רגעים מוחלטים, רגעים אמתיים של שמחה ואושר.

 

 

 

 

 

 

החשיבות של עשיית כושר גופני עם צאת השבת

 

השבת הוא הזמן לרגיעה והתחברות פנימית, הבנה אישית ונועם. בכדי להתמקד למקסום ההישגיות וההצלחה בשבוע הבא עלינו לטובה, יש להמריץ את האנרגיה של הגוף, לחבר אותה לתדר גבוה יותר של עשייה. אפשר לעשות זאת על ידי הליכה מהירה, ריצה, יציאה לבילוי, מופע של צחוק, כאשר אתם צוחקים מכל הלב ומשחררים אנרגיות ומעלים את התדר, קריוקי ושירה בציבור. המרה של הפעילות היא להוציא ולשחרר, לעלות אתכם לתדר של עשיה וביצוע באנרגיה מהירה יותר אחרי התחדשות השבת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מי האמא האמיתית?

 

לפי החקר של התת מודע אותו ביצעה אריאן לב, יש משמעות גדולה מאוד להורים בתכנות התת מודע. ביחוד ברגעים הראשונים של החיים בין זמן עובר לגיל שנתיים. האדם תופש את עצמו ורואה את עצמו באופן לא מודע כפי שהוריו ראו את עצמם. ישנם אנשים שהם ילדים מאומצים, ילדים שנמסרו לאימוץ בגיל כזה או אחר, כאשר נשאלת השאלה, מי האמא והאבא המשפיעים? החקר של אריאן לב מוכיח שההשפעה הראשונית המשמעותית היא ההשפעה של ההורים הביולוגים, ההורים הביולוגים הם אלה שיצרו את היסודות ואת התשתית הראשונית לחשיבת העובר ולהתהוות האדם. ההורים המאמצים הינם מעגל שני, יש להם השפעה רבה ומרבית על התנהלותו והתפתחותו של הילד, אך הבסיס והמקור מגיע מהקשר עם ההורים הביולוגים. לכן לעיתים קרובות אנו נפגשים במהלך הטיפולים עם ילדים מאומצים שמרגישים שמשהו באישיות שלהם חסר, שמשהו בהגדרה העצמית שלהם נעלם ואנו ממליצים להתחבר אל תוך התת מודע, אל העומקים הפנימיים על מנת להכיר את אותם הורים ביולוגים, את אותם מקורות השפעה, בכדי שיתחברו אל השורשים העמוקים כחלק מהכרה אמתית שלהם והבנה של היסודות של האני האמתי האישי שבהן.