המרכז לשינויי חיי באמצעות תת המודע
חדשות ועדכונים
לחצו כאן לקבלת המדריך
"כיצד לחיות חיים מלאים"

אודות בית אריאן לב

 

בית אריאן לב נפתח בשנת 2005 וממוקם בתל אביב.

בית אריאן לב הוא קודם כל בית. בית חם ואוהב לכול המטופלים והתלמידים שלו  בית אריאן לב צמח מהמטופלים הרבים שהיו בו. שריפאו ושחררו את עצמם מהכבלים של תת המודע ורצו להעביר את המסר ואת הידע  אל המשפחה שלהם חברים ובכלל אל כלל האנשים.

בית אריאן לב קיים שבע שנים והוא טיפל בלמעלה מ-5000 איש מישראל ומכל העולם.

 

 

 בתוך בית אריאן לב ישנן שלוש מחלקות

 

מחלקת Personal

המחלקה הראשונה הינה מחלקת הטיפולים האישיים המכונה "פרסונל",  מחלקה שבה מבצעים טיפולים אישיים לתוך תת המודע. איש איש והבעיה שבא לפתור. לאחר  סדרת הטיפולים יוצא הבן אדם לחופשי ומנשיר מעליו את כול ההתנגדיות והחרדות שהיו קיימים בתוכו. זה מרגש אותנו תמיד לראות את האנשים בתחילת הטיפול כואבים,  מפוחדים חסרי אמון , ולאחר טיפול בתת מודע שמביא להעצמה אישית, הם זורחים מחדש מוארים ושמחים ובעלי כוח ומוטיבציה לחיות עם הרבה אהבה ,תשוקה והנאה.

 

מחלקת College
בית אריאן לב מכיל בתוכו גם את מחלקת קולג' המחלקה שנועדה להכשיר מטפלים.
אנשים רבים  רוצים ללמוד את השיטה ולרכוש את הידע הרב הזה שיש לנו ולהפוך את זה למקצוע אמיתי שמכניס הכנסה יפה וגם טומן בתוכו עזרה רבה לזולת ולעצמם . במכללה שלנו אנו מלמדים את שיטת תת המודע (לימודי תעודה) בשני מסלולים מסלול ריפוי אנרגטי לתת המודע ומסלול מנחה לתת מודע. שני המסלולים מאפשרים לתלמידים להכנס לתת המודע של המטפל ולעזור לו לשנות ולתכנת את תת המודע מחדש . חומרי הלימודים הם עוצמתיים ביותר, רבים מבין הבוגרים מציינים שלימודים אלו שינו את חייהם ואיפשרו להם להעמיק וללמוד יידע ייחודי ומעמיק ששינה את חייהם מהקצה אל הקצה .
אנו שמחים לצרף אל שורותינו מטפלים רבים ומרובים המחוברים אל החזון ומסייעים לנו להגשימו.

 

 

מחלקת Business
המחלקה העסקית נועדה להעביר את הידע והכוח חסר התקדים אל התחום העיסקי . לאפשר לבתי עסק גישה ישירה אל תת המודע לאפשר להם להתחזק דרך תת המודע שלהם , להבין את עצמם טוב יותר ולהבין את האחרים טוב יותר ולדעת איך לנצל את היכולות המופלאות של תת המודע בכדי להעצים ולהגדיל את הפוטנציאל הגלום בהם . ובכך להגדיל את תפוקת העסק . ידיעת כוחו של תת המודע ודרך פעולתו ויכולתינו להתעצם דרכו , יכולה להיות פריצת דרך מעצימה וענקית לכול ארגון שיבחר בכך.  לימודים אלו מהווים כסדנאות ניהול שיעדם פיתוח מנהלים לניהול עובדים ופיתוח מיומנות ניהול.

 

הצוות שלנו: הצוות שלנו מורכב מאנשים יקרים, המטפלים, המורים. שאר הצוות כולם היו פעם מטופלים, כולם הגיעו כמטופלים שרצו שינוי כזה או אחר בחייהם. כולם שינו את חייהם בצורה מוחלטת, פנו אל הלימודים, הוכשרו להיות מטפלים והיום מרפאים אנשים רבים מכול הלב עם הרבה נתינה אהבה ותשוקה, תשוקה ונתינה לעזור ולשחרר כמה אנשים שאפשר.

אנחנו בבית אריאן לב רואים את עצמנו כבית מסור ונאמן שרוצה לתת מקום, הכלה ואפשרות לריפוי ושחרור לכול אדם באשר הוא.

אנו נמצאים פה אל מנת לאפשר, לאפשר לך חיים של חופש חירות, אהבה, שמחה וסיפוק .